Tak jsem to nějakou chvíli zkoušel a na klávesnici naprosto v pohodě, naštěstí v poslední dostupné verzi je nastavení kláves již plně konfigurovatelné. Věřím, že s nějakým výchozím nastavením to musela být pakárna, anžto čudlíků, které je hráč nucen používat, je spousta a to výchozí ovládání není zrovna ideální. Zatím mi to nepřijde vůbec špatné, takové Streets of Rage říznuté Hotline Miami:). Oproti zmiňovaným Streets of Rage (které hraji aktuálně na střídačku s tímhle) však možná zprvu mnohem lehčí obtížnost, ale když bude nejhůř, je tu i volba "hardcore".
Nuže, nic strhujícího to není. Stylizace je podmanivá, ale tam to pro mě končí: nějak nemám nejmenší chuť to znovu zapínat. Oproti Hotline Miami, které je jednoduché, chytlavé a hypnotické, mě tohle spíše štve.

Zajímavé, na klávesnici je hra prakticky neovladatelná. To je problém, o němž jsem často četl, ale osobně jsem ho neznal. I na Steamu se důrazně doporučuje použít ovladač; ten jsem ostatně ihned připojil a mohu potvrdit, že s ním to již je hratelné. O zábavě ale stále nemůže být řeč.

Vzdávám to; nainstalované to ponechávám jen kvůli případným návratům.
@FildasCZ (09.09.2016 21:14): Na steamu vyjde tolik sraček a pokaždé se chytí, jak je to indii cool.. "

To mi příjde, že poslední dobou už přestává platit. Z Mother Russia by ještě nedávno bylo daleko víc posranejch. Koktejl z pixelů, krve, mrtvýho žánru a memu z Ruska by byl neodolatelný a spoustu věcí by se odpustilo. A dneska? Prodanejch nějákejch 12k. A to neni jediný případ indie vystřízlivění. Nad touhle scénou se nám začíná smrákat.
Na steamu vyjde tolik sraček a pokaždé se chytí, jak je to indii cool.. Nevadí mi kopírka, ale musí být pořádná.

Co třeba golden axe ? :D