prej nebudou ve hře mikrotransakce. v mobilni verzi jo, je to free to play, ale jeste neni na android.
@KRoman47 (08.04.2015 19:43): Nice! Škoda, že to není ještě týden - před výplatou je mi to na prd. :)

Musím přiznat, že přestože v tom nejsou viditelné průběžné zranění, tak povrchové efekty z deště a všelijaké špíny jsou super a bohatě mi ke spokojenosti vystačí. Neovládám se a sjíždím jedno video za druhým, a prostě jsem už absurdně natěšen. Kor po velice vlažné sprše jménem DoA5.
@Redfield (14.03.2015 23:38): Přesně jak říkáš a za to krásných jen 80€. Někdo se tu asi praštil do hlavy.

Až na nové postavy se mi na novém MK nelíbí zhola nic, takže určitě hodně dlouho kupovat nebudu. MK9 počítám za nejlepší mlátičku a zřejmě to tak zůstane.

Co se mi vlastně nelíbí: Cena, odřezaný obsah pro DLC hned při vydání, mikrotransakce, odporná grafika a fyzika látek a vlasů, žádné poškozování postav během soubojů, výběr postav je snad jen placeholder (odpornost), výběr ze tří stylů (zbytečná překombinovanost).
Po vydání očekávám, že se tento seznam rozroste, minimálně o zkurvený nehratelný online režim, stejně jako u MK9 a Injustice.
Já jsem nikdy MK moc nehrál a velký fanoušek nejsem, ale hrál jsem 9 a Mileena byla asi má nejoblíbenější postava. :D Ani nevím proč.. :D
@Victor (12.03.2015 19:00): Já věřím tomu, že Sonya mě opět bude výsostně bavit, a Johnny tradičně nudit. A udivuje mě, že Sonya trpí anime syndromem. :)

Na jakou novou postavu narážíš? Já si asi nikoho nevšiml. D:
"Heeeeeere's Johhny!"

Nový trailer, potvrzující ex-manželé Johnnyho a Sonyu jako hratelné postavy.
Brutality potvrzene. Prej ze jich bude pres sto, a kazda postava (prejze) bude mit sve unikatni kousky. :)
Vedia ako na to - predobjednavka obsahuje mojho oblúbenca Gora a prvé platené DLC má obsahovať Dillona a Predátora. No, začínam nad hrou vážne uvažovať :) Spawna mám tiež rád, ach jo
Spawn potvrzen jako součást ansáblu. Kecaj ale cosi o limitovaném času na něco, těžko říct, co tím chce básník říci.
konečně je to tu :) oblečení a body damage by bylo fajn, ale preziju to bez nej :)
@HolyMeatball (14.02.2015 08:22): Také to tak vidím, jak mě MK9 nadchlo, tak MK X mě zklamalo. Kupovat to budu max tak někdy ve slevě, už je rozhodnuto. Moje naděje se tak nadále upínají letos pouze k Metal Gear Solid V: The Phantom Pain.