@Strady (26.10.2023 11:39): Mne skôr príde vtipné, že ľudia sú nastavení, že "pfff kozmetické dlc, načo mi to bude za peniaze?" a keď dajú za peniaze niečo obsahové, tak sú ľudia, že "pfff platiť za nový obsah v dlc? kto to kedy videl?"
Fatality za peníze. Spíš mi přijde vtipný, jak už online hráč co použije placenou fatalitu je vyvrhel :D Lidé jsou takový moralisté a pak dělají mnohem horší věci.. Kdyby někdy fungovalo přísloví, ať si každý uklidí před svým prahem, byl by svatý klid.
@Nix (komentář): Jen upřesním - kamea se odemykají zvyšováním celkové úrovně hráče, nikoli něčím konkrétním v Invazích. Invaze jako mód je jednoduše kombinace krypty a living towers z dvou minulých děl, mikrotransakce ve hře stále jsou a vesměs ve stejné podobě, jako v 11ce, nicméně odměny tu člověk získává konkrétně k těm postavám, které hraje, nikoli náhodně, a hlavně in-game měna se zde farmí nesrovnatelně snadněji a rychleji. Dokonce i truhly dropují zpravidla věci podle toho, v jakém konkrétním světě je člověk najde.
@Strady (15.09.2023 15:51): Jj, marvelovka je to totální, multiverse už začiná být docela protivný, ale na druhou stranu si moc neumím představit jiné příběhové opodstatnění toho kameo systému + v této podobě je to převyprávění celé PS2 éry + setup Havika jako dalšího hlavního záporáka je super, resp. Havik jako hlavní záporák bude super. :)

Ještě jsem si neosahal všechny postavy, ale v rámci těch příběhových právě Sindel mě překvapila jistou těžkopádností a pomalostí a oproti jiným docela nizounkým množstvím základních komb. Holt daň za to, jaký vercajk má ve svých specials. Ale bude to teda mega náročná postava pro ty, kdo se ji budou chtít naučit.

Hodně zklamal Reiko, těšil jsem se na něj jak malej Jarda, ale on opravdu, zdá se, má jen jednu možnou, snadno odhadnutelnou strategii. V kombinaci s některými kameos může být asi dobrej, ale osobně odhaduju, že skončí hodně hluboko vespod tier listů.

Li Mei se její jako ideální postava pro nového hráče. Absurdně rychlá, disponující jedním spešl trikem, který sám o sobě ale nabízí hafo možností. A strašná prča za ní hrát i když člověk nekouká na move list. :)

Procházím teď příběhy jednotlivých postav, přijde mi, že ty jsou zatím slabší, kratší a méně obsáhlé, než je měli v 11. Oproti 11 taky komplet zmizely stage interakce a crushing blows, ale upřímně, s tím jak je to oproti 11 rychlé a už jen s kamey kolikrát chaotické, mi tohle vůbec nevadí. Stages samotné navíc s přehledem ty nejkrásnější a nejdetailnější, jaké kdy spotvořili.
Hlavní příběh 9/10. Něco málo trochu zklamalo, ale celkově hodně dobré.

@H34D (15.09.2023 06:27): Letos jsem napsal 11 komentářů, z toho 5 bylo k letošním hrám, z toho u dvou se jednalo o rychlý první komentář k dané hře. Tedy opravdu každá druhá novinka. A jsem rád, že mě máš tak parádně přečteného a podsouváš mi k tomu nějakou extra motivaci. :)
Shlédl jsem půlku story příběhu na YT a je to pecka. Baví mě se na to koukat, jako na anime filmy Mortal Kombat. Graficky nejlepší bojovka, i podle gameplay to vypadá že se dobře hraje. Restart se Mortalu povedl i když jsem ze začátku nevěřil, že je to dobrý nápad.
@HolyMeatball (14.09.2023 19:19): Ok, no, níže si psal o bonusech pro předobjednavatele, tak jsem myslel, že patříš mezi ně, ale je fakt, že to z toho nevyplývá. Jinak ten early access, nebo jak to nazvat, je jen pro nejdražší edici.

A dál mi přijde zajímavé, že předobjednání a preloadování (mimochodem mám předobjednáno a nic se zatím nepreloaduje) je pro tebe moc "new school", ale abys každou druhou novinku dohrál do 2 dnů od vydání a co rychleji k ní napsal rádoby cool komentář, v tom si dobu nezaspal. :)
Asi jsem zaspal dobu (a taky nejsem vůbec zvyklý předobjednávat a něco preloadovat), ale jaký má význam preloadnout 96gb, a po odemknutí těch stejných 96gb ještě rozbalovat? :D Moc mi to hlava nebere.

Každopádně těšink maximální, shodou okolností od zítra dovolená, vidím to na delší noc. :)
Kde předobjednáváte? Na jiných webech, než steam je to o 25% levnější...
Zdá se, že jsem se svou predikcí nebyl úplně mimo - Kryptu nahrazuje jakýsi Invasions mode, o kterém zatím žádný detail venku není, ale popisují to jako 'něco navíc nad rámec klasických 1v1 bojů', 'imerzivní boje', 'exploraci různých říší s unikátními bojovníky mimo hlavní roster'. S předpokladem, že to musí být minimálně další evoluce Krypty (protože to bude vázané na unlockables) a tím, co představit SF6 a čerstvě Tekken 8, mi to opravdu zní jako jakýsi online only riff na Shaolin Monks. Tedy těším se velmi a doufám, že to nebude nějaká podpásovka. :D Pokud to bude to, co si představuju, tak by hra mohla s přehledem apelovat i těm, kteří na sérii/bojovky obecně už zanevřeli.
Ty voe, o víkendu jsem sledoval pár her na Twitchi a vypadá to fantasticky, snad líp než minule. Teď ať se to hraje jak to vypadá.