Moorhuhn Kart 2

Crazy Chicken Kart 2, Závody kuřat 2

01.04.2004

Moorhuhn Kart 2 je dalším dílem slavné "slepičí" série a zároveň druhým dílem úspěšné hry Moorhuhn Kart z roku 2002. Toto pokračování nabízí několik vylepšení, díky kterým je téměř o třídu lepší než první díl. Tak předně - hra nabízí větší množství tratí, které jsou delší a graficky propracovanější. Jsou to: Moorhuhn X (odehrávající se v prostředí ze hry Moorhuhn X), Winter, Insel, Ägypten, Fabrik, Bergverg, Burg a Sumpf. Každá trať navíc nabízí zkratku, která vám hodně usnadní život, ale není snadné ji objevit. Co se týče výběru postav, ten je opět o něco bohatší, než u prvního dílu - přibyly postavy krtka Hanka a želvy Kröta - obě jsou známé z jiných her společnosti Phenomedia.

S Moorhuhn Kart 2 jsem se poprvé setkal asi ve svých osmi letech. Proseděl jsem na něm s bratrem několik desítek hodin. On většinou hrál za krtka a já za strašáka. Neustále naschvály vedoucí k vítězství udržovaly hru stále zábavnou. Tratí byl ale omezený počet a hra byla německy, což hru trochu znepříjemňovalo. Když ale člověk věděl, kam má kliknout, nebyl problém.

Pro: Ve dvou se to táhne lépe, zbraně, rozličné tratě

Proti: nízký počet kol, pouze německy