Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře

  • PC 80
Tak tady to začalo. Vývojáře z Codemasters, kteří si rádi hráli s angličáky, napadlo, že by nebylo špatné vytvořit titul, v němž by se jejich dětská hra promítla na konzole a monitory počítačů. A protože je ve virtuální světě možné téměř vše, jejich plány se staly skutečností.

Oproti reálné předloze mají Micro Machines samozřejmě spoustu výhod. Autíčka se nikdy nezničí, mohu soupeřit se třemi dalšími oponenty najednou a na trati nepřekáží ničí ruce a nemusím sám stavět okruhy z cereálií, hřebíků, mazací gumy a kdo ví, čeho ještě. I když jsem se u prvního dílu nebavil tolik, jako u dvojky, jedná se o kvalitní závody, které je nejlepší absolvovat především ve dvou.

Pro: virtuální angličáky, závody se třemi oponenty, tratě, multiplayer

Proti: někdy nejde rozeznat, kde končí stůl

+16
  • PC 80
Micro Machines asi není třeba představovat. Závody angličáků v různých prostředích byl prostě skvělý nápad. Hra si samozřejmně nehrála na nějaký pokus o simulaci, ale vše vynahrazovala obrovskou spousto hratelnosti a nápaditosti. Spusty různých prostředí od závodu na kuchyňském stole mezi snídaňovým menu, přes závod na dvorku mezi květináči až po závod malých motorových člunů ve vaně kde trasu ohraničí pěna a kachničky. Navíc ve více lidech to byla zaručená zábava.

Pro: Nápad, hratelnost, rozmanitost prostředí

Proti: nevzpomenu si

+8