Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Men of War: Red Tide

81
11 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > real-time strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
02.11.2009 PC
Vývojáři:
Best Way, 1C Company (sekundární)
Oficiální stránky:
http://www.1cpublishing.eu/game/men-of-war…
Men of War: Red Tide je přímé pokračování relativně úspěšné real-timové strategie Men of War. Hra se odehrává opět během období druhé světové války a tentokrát se zaměřuje na ruskou kampaň. Do rukou se vám dostane velení nad obávanou sovětskou námořní pěchotou, se kterou budete plnit celkem 20 misí. Stejně jako v původní hře ale nechybí ani spousta dalších druhů jednotek - tanky, děla, obrněné vlaky, dělostřelectvo a novinkou je možnost využívat předem umístěné zbraně, které ale může obsadit i váš nepřítel. Ve vzduchu si užijete jednotek jako jsou třeba bombardéry, hydroplány nebo klasické stíhače, na moři můžete zase využít mnoho druhů křižníků nebo torpédoborců.

Red Tide je opět stejně komplexní jako její předchůdce, jednotky mají vlastní inventář, systém krytí, pěchota se může svést v různých vozidlech apod. Většina jednotek má také různé zásahové zóny. Nad jednotkami můžete převzít plnou kontrolu. V multiplayeru čeká hráče několik nových map.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.