Galahet: řekl bych, že už se nedá legálně sehnat, tzn. že patří mezi abandonware. Můžeš jí stáhnout třeba zde a k jejímu spuštění budeš potřebovat program zvaný DOSbox.
Máte tuto hru?! Já ji hledám (no hledám, myslím na ni a až teď zjišťuji, že bych si ji třeba mohl i znovu zahrát :-) ) již asi 17 let :-) a mooooc bych ji chtěl :-)
Tak jsem to na gaffovo přání hodil zpět na Sensible Software, přínos těch druhých je vážně diskutabilní - až bude ta možnost, hodí se jako sekundární (s poznámkou, že hru portovali či tak něco). Omlouvám se za zmatky...:)
ps to Audio Visual Magic mám právě jen z Wikipedie (jiné weby tak podrobné informace mít uvedeny nemusí)...
AHoj Memphisi ... mrkni prosím do diskuze Hlášení chyb... tam jsem otázku na vývojáře zformuloval jasnějí. Díky moc
misadlouhy: S rokem 92 souhlasím, ale o Audio Visual Magic jsem nenašel kromě Wikipedie žádný zdroj. :/
Hra byla sice vydána v roce 1991, ale na Amize. Na PC byla vydána v roce 1992 - opravím. Portována na PC byla společností Audio Visual Magic, Ltd., nikoliv společností Sensible Software. Jelikož přes můj dotaz zatím Memphis ani nikdo jiný z DH neupřesnil, zda vývojáři mají být ti, kdo hru původně vyvinuli, či ti, kdo stojí za PC verzí, ponechávám je do jejich vyjádření neopravené.