Hra samotná sice nijak zvlášť nenadchla, ale musím uznat, že Djawadiho soundtrack se povedl.
Dotaz: Na padá vás důvod, proč mám při spuštění Originu hru "zašedlou" a nemohu ji hrát? Volba Hrát je také zašedlá. Hru jsem akorát nainstaloval, spustil, nastavil grafiku a ovládání a zase ukončil. Dnes jí znovu podruhé chci spustit a už to nejde. Ukončil jsem tedy zbytečný Origin a hru spustil EXE souborem ze složky hry, kdy vše fungovalo v pořádku, včetně připojení se k MP a EA accountu. Jen z Originu hru nespustím - sice jsem ji už dohrál, ale jen chci vědět, co je zase tohle za "Origin"ální pitomé chování.
Koukám takhle na popis Medal of Honor (2012) a co nevidím:

příběh sepsali samotní členové těchto speciálních jednotek představuje velice osobní zpověď a ukazuje oběti, které musí přinášet nejen vojáci, ale i jejich rodiny, mnoho misí založených na skutečných událostech

Tak to jsem ZVĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚDAV
potvrzena spolupráce opět s Linkin Park! :) minule to skvěle vyšlo, takže moc rád to slyším
Ano, prosim tě, maximálně je podporuj v tom, ať chrlí další CoD klony (ten trailer je od MW a Blops naprosto nerozeznatelný).
tak jsem po dlouhé době zahrál MP a musím říct, že jsem nečekal, jak je to jiné! Je to mnohem rychlejší a arkádovitější než BF3, opravdu takový CoD, je fajn, že je to tak odlišné a neleze si to svým způsobem do zelí, snad nástupce jen vylepší a přidá smysluplnější mapy...
dle slov z DC bude Warfare graficky dost odlišný od BF3, což by bylo jen dobře, snad to tedy vyjde(asi to opět risknu a půjdu do předobjednávky)

btw proč jsou tady v profilu hry vývojáři EA LA???
teaser na Warfighter no celkem mňam :) pokud budou pokračovat v nastoleném zaměření na postavy, soudržnost a snad i příběh, mohlo by to být fajn, jen se bojím aby to šlo odlišit od CoD a hlavně BF3, když už to má i stejný engine

EDIT: btw nechce někdo prodat PS3 verzi hry? nechci to kupovat z UK :D
@JONY4870X2 (17.01.2012 23:57): Mně se v MoH ten singl docela líbil, až na ten neskutečnej koridor a pár záseků kvůli skriptům. Nebyl to žádný mega úlet, spíše přízemní akce, ale to mi docela vyhovuje, na rozdíl od megózního CoD. Singl v BF3 jsem ještě nehrál.
Tak jsem si tuhle hru zase po delší době dal a musím po pravdě říct že mě zase znovu dostala svojí atmosférou. Krásná grafika , Afgánské prostředí a celkově mě tahle hra do sebe dokáže vždycky vtáhnout. Před tím jsem hrál Bad Company 2 a ta ještě ujde ale do Bad Company 3 se prostě nemůžu nějak zabrat což je taky asi dáno tím že v ní vojáci svým zjevem vypadají jako by utekly z mateřský školky nebo ze sboru kterej zpívá v kostele na kůru. Jediný co mě vadí je dost krátkej SinglePlayer.
Arcee: ze by SP a MP jely oba na 2 odlisnych enginech? :)

tohle je snad jedina hra, kde mne mrzi, ze jsem ji prodal, v budoucnu za to tech par liber dam znova, SP je fajn...
Heh, se tak dívám a Airborne jsem dojel přesně 8. února a nový Medal přesně 8. března, škoda že není další Medal, který bych si dal v dubnu :-)
K tomu nemusím hrát MP, abych poznal, že akce v SP byla docela slušná. Kromě toho na multiplayer moc nejsem, tak nevidím důvod ho zkoušet.
JohnCZ: tak ono to moc mirene na SP ani nebylo od zacatku vyvoje, je to to same jako CoD, dycky je humbuk kolem SP, ale pak se hraje jen MP a na SP se kasle...

a tady je rozdil mezi SP a MP hode velky, jsou to vpodstate 2 uplne jine hry...
Proč? Jediná hra u které mě kdy bavil MP, hrál jsem ho a hraju dodnes je AoE 2 plus Conq, všechny CoDy a MoHy jsem také odehrál jen SP, MP v těch hrách mě nelákal, neláká a asi nikdy lákat nebude

Takže tenhle názor only Sp určitě není jediný.
Víceméně ano. Ale kvůli SP si originálku za stávající cenu nekoupím a o MP zájem stejnak nemám. Ale čekal jsem, kdo se první ozve ;).
"že hodnotím pouze singleplayer, multiplayer mě neláká…" nebo to melo byt spise - mam warez, takze si MP stejne nezkusim?
nevím jak si vymněnit zbran od nepřetel,piše to pismenem F ale mačku F nic držím tlačítko F nic a hraji misi kde si mám vzít odstřelovačku pisměnem F a nejde to,ale když mám vykopnout nebo otevřít dveře tak pismeno f funguje.Díky za pomoc
Taky jsem se naštěstí s žádnym výraznym bugem nesetkal. Zasekl jsem se jen na okamžik u tý části se čtyřkolkama a krytim partáků, kde jsem přehlídl co dělat a myslel jsem že se to buglo a pak ve vrtulníku jsem musel hledat v ovládání že se ty rakety vypouští přes 4ku. Jinak mě to místama i dost nudilo, AI špatná, jediný co si asi budu pamatovat je mise jak na mě nabíhali Usámové z toho kopce až úplně rozstříleli ten barák kde jsme se kryli - to bylo super, ale jinak průměr.
bylo, vim, hrál jsem Breakthroug i Spearhead, ale pak mě to nějak omrzelo a Airborne bylo hřebíčkem do rakve...
zdenous: mezi AA a A bylo nespocet titulu! :D a aspon na PC jeste 2 datadisky, Pacific Assault a o konzolich se radej ani bavit nebudu ;)
Příliš (pasivních) podnětů v jednu chvíli, problém dnešních her.
Ono se to nestává ani dnes, to jen MoH je nějaká podivná výjimka. Ta hra úplně selhává v nějakým intuitivním vedení hráče, na jednu stranu je hrozně svázaná a až absurdně nalinkovaná, na druhou stranu je nepřehledná a po většinu času je člověk totálně dezorientovanej.
Jo, úplně stejnej problém u těch čtyřkolek jsem měl taky...a o chvíli později se mi tam bugla stráž, která měla odejít a neodešla. I když jsem ji pak zabil (tiše), vyvolalo to poplach. Musel jsem třikrát restartovat, aby se ten skript spustil korektně.
USER47: U mě nápodobně. Nevěřil jsem, že je u takto striktně koridorové/lineární FPS možné zakysnout. Stačí přehlédnout (přeslechnout) dvouvteřinový rozkaz na splnění objectives a člověk pak kouká jak puk, co dál. Třeba v jedné té misi se čtyřkolkou jsme dorazili na místo, kde jsem přeslechl, že mám ''krýt'' své dva parťáky, kteří jdou na druhé straně mapy podél zdi. To krytí spočívalo v tom, že člověk se musel na ně podívat přes scope a chvíli je sledovat. Nálsedné zabití stráže, která byla zaseknutá za rohem zdi bylo také oříšek. Naštěstí jde klávesou H vyvolat HUD a na něm je to vše pěkně označeno. Jednu misi jsem ho mačkal nonstop asi minutu :-)
NL: jasne, ze da, posli mi penize na ucet a ja ti ho poslu :P ;)
Určitě. Já třeba ze SP nevím lautr vůbec nic :). Ani jak vypadá grafická stránka hry. A plánuji to tak zatím nechat.

PS: Samotný multiplayer se asi nedá koupit, že? :D
ApleCore: Prosím příště dej do komentáře spoilery, páč díky tvému příspěvku už vlastně vím co ve hře bude a to se mi moc nelíbí..
Mě se zasekl kolega, který měl navést letectvo na kulometné hnízdo na pahorku. Prostě se nehnul, ať jsem dělal cokoliv. Pomohl až restart! Škoda, u takové hry.