@Ultron (14.07.2014 16:21): Sice je teoreticky možné, že se někdo s tvým problém setkal, takže bude vědět co a jak, ale větší šanci na úspěch budeš mít, když nám napíšeš, jakou pouštíš verzi (GOG, původní krabice, nebo jiná...), na jakým operačním systému, pro jistotu i co máš za hardware (procesor, grafickou kartu) a v neposlední řadě trochu rozveď, co to přesně znamená "blbla grafika". ;-)
Co mám dělat proto, aby mi hra jela v pohodě? Nainstaloval jsem hru a pak jsem ji spustil, pak mi ale blbla grafika. Prosím, poraďte.
@Borghal (23.07.2012 23:29): Vyšlo to asi minulý rok v září, ale skoro nikde se o tom nemluvilo, protože se to prodávalo jen na tom Beamdogu. Mimochodem, je dost dobře možné, že tenhle osud postihne i plánované Baldur's Gate: EE, protože za tím stojí stejní vývojáři, a jak to tak vypadá, tak mají prsty právě i v Beamdogu.
Wow, to tady je vážně jeden komentář a žádná diskuze? To čumím. Každopádně:

Našel jsem to náhodou na steamu(trailer), ale v tom případě nechápu, proč je dole napsáno "Only on Beamdog"