Dotaz na lidi co tuhle hru hrály/dohrály. Taky vám přišlo že scénář je naprosto tragický? Jako kdyby dialogy a příběh psal 13-letý edge lord. Řekl bych že jsem za půlkou ( možná ve 2/3 ) ale přesně jak píše HolyMeatball, ty postavy naprosto bytostně nesnáším. Hlavně Nico a Magic jsou naprosto příšerné. Logické uvažování nebo alespoň základní selský rozum, tady taky člověk hledá u postav marně. Na druhou stranu, ty kartičkovské souboje jsou parádní a jak si postupně zvedám obtížnost tak už i správně náročné. :)
Konečně z Firaxis vypadlo i něco zábavnýho. Po pro mě velenudných Xcomech je tohle svěží vítr do plachet. Superhrdinský komiksy jsou úplně mimo mě, viděl jsem asi jen prvního Spidermana kdysi, ale přes to mě to baví. Baví mě souboje, průzkum okolí sídla, jistá RPGčkovost, odlehčenost kecání se superhrdinama a hlavně, že to není jen o plnění jedné mise za druhou. Po delší době hra, která si na konci zaslouží komentář :)
@marwel (27.10.2022 14:10): Já těžce věřím Firaxis. Nové XCOM díly naprosto miluju a i když je tady jiný soubojový systém, tak si myslím, že to dopadne dobře. Další věc, co mě na tom láká je RPG-like konverzační systém, budování vztahů s hrdiny a vytvoření vlastní postavy. Ze začátku se mi nezdála moc grafika, ale postupně sem si ji docela oblíbila (přestože to není žádný zázrak).
Tak jsem vcera koukal na livestream s vyvojarema a docela me to zaujalo. Sice jsou tyhle kartickove strategie pro me spanelska vesnice, ale asi dam Midnight Suns sanci. Trochu si rozsirit obzory, posunout hranice me komfortni zony. :)