S tím checkpointem se mi to stalo raz a ještě pár bugů, že jsem proletěl do neznáma apod. Nic, co by nešlo přežít, ale zamrzí to.
Do řiti ty bugy mě serou. Hodněkrát se mi zamezil postup v úrovni :-/
Nejvíce to naštve v té předposlední misi, kde běžím do výtahu a ono mi to načte předposlední checkpoint, ale protože už jsem něco předtím udělal, tak mě to nepustí dále. Nechce se mi to rozepisovat, prostě je to blbé a štve mě to.
OT: Tak jsem se hrabal v nainstolavaných souborech a nedala mi to dokuď jsem to neobjevil - ono "ve hře" nenastavitelné rozlišení 1280x1024. Takže, kdo nechce hrát v rozlišení 1076x***, tak stačí v program files, v nainstalované složce hry otevřít si složku "engine" a otevřít si (například v pozn. bloku) soubor "default_pc.cfg" a do řádku začínající "res =" doplnit rozlišení své obrazovky a máme vymalováno :-))
No právě, proč by na PCčku nebyly efekty z PS2? Máš ještě link na to video? Nenašel bys to?

Jinak si myslím, že u mě nepršelo, ale hrál jsem to půl roku zpátky, takže jsem možná jen zapomněl. Brácha to má nainstalovaný, tak to zkusím a dám vědět.
To s tím deštěm je zajímavé, ehm :-) Tobě ve hře pršelo nebo ne?
Já se díval na jednu misi na youtube, protože jsem si něčím nebyl jistý a bylo vidět, že prostředí jako objekty, že je to prostě ta stejná mise, ale efekty apod. tam byly úplně jiné. Ale říkám, bylo vidět, že je to z konzolí, takže grafika může být jiná. Akorát se divím, proč by byla lepší, když v té době byly compy silnější a mohly ty samé efekty být i na počítači.
To je na pytel, já myslel, že mi něco uniklo. Viděl jsem video na youtube, ale bylo to z konzolí a tam hra měla o hodně lepší grafiku. A navíc tam pršel a leskla se zem a prostě tak celkově to vypadalo lépe. Teda jako kvalita za prd, ale viděl jsem, že tam jsou detaily navíc - třeba ten déšť, který já jsem ve hře nikde neviděl.

Jinak se mi ta hra tak celkově už líbí a originální řešení misí, ale ty rvačky jsou stejně to hlavní, protože to sedí k těm gangům.
No, když po ruce něco bylo, tak už to nebylo ono. Nejlepší je ta klasika - ručně. To se mi hodně líbí. Já měl vždycky rád tyhle týpky, co se umí hýbat a ukázat všem, že jsou lepší než ti ostatní.

Kdyby se mi nelíbily souboje, tak hru hodnotím 10% :-D

Jinak, jdou přímo ve hře nastavit detily? :-D A rozlišení je max. jen 1024*768? :-/
Souboje mi právě přišly na hře to nejslabší. Zvlášť když zrovna po ruce nebyla žádná trubka nebo víko od popelnice. :D
No, tak komentáře to být nemůžou, tak se tím chlubím v diskuzi :-)

Jinak Bloodrayne je mlátička a Getting up taky trochu, takže v tomhle bych viděl, že ty dvě hry něco společeného mají :-)

Jinak u Getting up mě baví jen ty souboje, protože celý život žiju na těhle bojovných hrách a i celkově mám rád bojovné sporty (box a apod.), ale zbytek hry se mi zdá takový slabší no :-( Ale zase člověk už ví, že to tam bude, tak si může rozmyslet, zda do hry půjde nebo ne.
Že by samomluva? :D S Bloodrayne se to podle mě vůbec srovnávat nedá. MEGU mě ale hodně překvapilo a je to jedna z mých oblíbených her. Myslel jsem, že to bude nějaká hip-hop pytlovina s kecma o svobodě a bezpráví a kupodivu to byla výborná pytlovina s kecma o svobodě a bezpráví, která měla výborné lokace, dobrou hratelnost a vůbec, přišla mi hodně k chuti a dohrál jsem ji prakticky jedním dechem.
No, tagování mě moc nebaví, ale souboje jsou dobré. Hodně mě baví bossové, i když to není nějak megapřekombinovaná mlátička se sto údery, tak mi to stačí. Líbí se mi Tranův styl mlácení, který mu závidím :-) A i ten jeho "parkour" pohyb - to bych také rád uměl.

Jen některé mise stojí docela za prd - třeba ten nedobře provedené stealth, kde se musím schovávat a tagovat v oblasti, kde jsou ti fízlové. Mlátit je nejde, bo se respawnují hajzlové :-(
Tak mě se podle toho, co jsem viděl videa a četl, tahle hra zdá svým konceptem podobná Bloodrayne 2 mnou ohodnocenou 90%, tedy až na to, že tahle hraní není krvavá. Je tu někdo kdo hrál oboje?
Myslíže, že by mě to mohlo byvit? Já právě tuhle hru žeru, už jen z videí. Ty mlátičky v ulicích města jsou prostě fajn.