Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Magna Carta II

Magna Carta 2, Magunakaruta 2

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
13.10.2009 X360
Vývojáři:
Softmax
Magna Carta II je jíž třetím dílem stejnojmenné série a potřetí mění svou exkluzivní platformu. Dvojka v názvu pak značí pokračování Magna Carta z PlayStation 2, který je sequelem k The Phantom of Avalanche z PC. Nyní ovšem mizí hratelná postava Calintze a je zde nahrazen novým hrdinou.

Příběh hráče vtáhne do probíhající války mezi Severní a Jižní armádou ve fiktivním království Lanzheim. Náš hrdina Juto trpí amnesií a jak už to tak bývá, skrývá v sobě mnohá tajemství, o kterých nemá ani potuchy. Do celého konfliktu je vtažen poté, co je kvůli mocné zbrani ukryté v ruinách zničena jeho domovina a zabita kamarádka Melissa. Stává se tak členem Jižní armády pod vedením princezny Zephie a vydává se na cestu za pomstou.

Podobně jako v předešlém díle, i zde je nejzajímavější částí soubojový systém. Ten je poměrně komplexní a probíhá tentokrát v real-time podobě. Na bojišti lze mít najednou až tři postavy a výraznou roli hraje tzv. Overdrive ukazatel, který když se naplní, postavě se podstatně zvýší sílá útoku. Následkem toho se ale mohou dostat i do Overheat stádia, kdy nemohou útočit. Dalším důležitým prvkem je Chain Drives, čímž lze řetězit komba mezi jednotlivými postavami a opět tak zvyšovat sílu útoku.

Mimo souboje pak jde již o poměrně klasické RPG, kde nechybí velký svět k průzkumu, dungeony, spousta NPC či příběhové cutscény. Z padlých nepřátel lze sbírat tzv. Kamonds, které se používají pro vylepšování zbraní, charakterů či craftingu nových předmětů. Lze je také nalézt různě po světě v truhlách či je dostat jako odměnu za splnění questu.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.