Rozdil 2012 a 2013: ve 2012 si postupne vypracovavas nekolik konkurenceschopnych baliku, vybiras ten spravny a s tim uspejes i v advanced kampanich.
Ve 2013 v advanced kampani se muzes zblaznit, abys vyhral aspon s jednim balikem na dvacaty pokus... jinak grind jako prase. :( Bohuzel, hodnoceno, nedohrano, coz delam jen vyjimecne. Jestli jsi masochista, obdivujes, kdyz PC tahne i tak, jak by laik nevymyslel, jdi do 2013 (i zde ale udela PC semtam chybu, ktere se clovek vyhne).
EDIT: vzal jsem si po pul roce ten bily balik, co jsem se pres nej nemohl dostat a s tim to slo od zacatku az do konce pomerne hladce.
Jasné, v oboch verziách sa dá duelovať s kamarátom. Dokonca aj 4 hrači možu hrať multák spolu.
OK, díky moc za odpověď. Díky multiplayeru to teda vypadá spíš na 2013. Ještě se zeptám, jestli je možný (v obou) normálně vyzvat svého kamaráda na duel nebo ne? Něco jako řekněme Spectromancer?
Rozdíly jsou minimální, každý ročník má akorát jiné balíčky na odemykání a speciální mód (2012 archenemy - 2013 planechase). Pokud chceš hrát singl, vyjdou zhruba nastejno, pokud multiplayer, řekl bych, že 2013 má o trochu lepší mód + má pravděpodobně víc aktivních hráčů.
Má někdo zkušenost s 2013 i 2012? Zajímalo by mne, v čem spočívá rozdíl a zda má cenu investovat spíš do jednoho či do druhého. Děkuji.