Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Magic Pockets

říjen 1991
1991
1992
prosinec 2018
červen 2019
73
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

V Magic Pockets ovládáme chlapce jménem Bitmap Kid. Chlapcovy kapsy u kalhot jsou, jak název napovídá, magické. Jejich kouzlo spočívá v jejich nekonečném úložném prostoru. Dalo by se říci, že chlapec má hluboko do kapsy. Nebo spíš hluboké kapsy? Do kapes se mu tak vejdou všechny jeho hračky. Jednoho krásného dne se záludní tvorové rozhodnou jeho kapsy vykrást, což se jim povede. Kidovi tedy nezbývá nic jiného, než se vydat na dlouhou cestu, aby získal své hračky zpět.

Magic Pockets je žánrem klasická plošinovka. Kid chodí, skáče a vrhá předměty po nepřátelích; navíc může jezdit na kole, potápět se a za pomoci speciálních předmětů dokonce i létat. Při své dobrodružné cestě Bitmap Kid likviduje nepřátele a sbírá své hračky a různé bonusové předměty (cukrátka, mince, hvězdy, …). Kidovo putování vede skrz čtyři různorodé oblasti: jeskyni, džungli, řeku a pohoří. Každou oblast obývají jiní nepřátelé. Překonávání úrovní je rozdělené na etapy, včetně bonusových.


Poslední diskuzní příspěvek

Že by stejné studio, stejný typ hry a vydáno skoro ve stejném čase? Jeskyně (úvodní mise) je Gods opravdu hodně podobná, další světy jsou ale graficky odlišnější.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.