Love Rhythm

Hentai Crush: Love Rhythm

20.11.2019

Love Rhythm kombinuje hratelnost rytmických her s vizuálním románem okořeněným erotickými scénami. Ocitáte se v Seoul City, rušném městě, které skýtá mnohé příležitosti.

Základní hra nabízí čtyři příběhy, skládající se ze čtyř úrovní. V každém z nich se můžete seznámit s unikátní dívkou, v jednom případě rovnou se dvěma najednou. Vaši oblíbenost si u slečen můžete budovat několika způsoby. Nejjednodušším způsobem je prosté povídání si. Nejen že se o každé z nich něco dozvíte, občas na vás ale vyskočí i možnost rozhodnout se, co odvětíte. Pokud zvolíte správně, může vám to ve vašem snažení značně pomoci. Vaši oblíbenost může také velmi posunout dárek. Ne každé slečně se ale líbí to samé. I zde můžete tedy uplatnit informace získané v dialozích. Když vaše oblíbenost vzroste dostatečně, odemkne se vám nová úroveň.

Každá úroveň obsahuje rytmickou minihru, při které musíte do rytmu písně mačkat ve správný moment dané klávesy. Pokud uděláte příliš mnoho chyb, prohráli jste. Pokud se vám naopak zadaří na výbornou, podepíše se to na vaší finanční odměně za danou úroveň. Hra nabízí dvě obtížnost, takže si ji mohou užít jak začátečníci, tak ostřílení mistři rytmických titulů. Pomoci si můžete také již zmíněnými zakoupenými dárky, které vám přiřazením do jednoho ze dvou slotů dají speciální bonus.

Za splněné úrovně se vám odemykají obrázky v galerii a pro dívky nové outfity. Pokud navíc dokončíte všechny úrovně pro danou slečnu, najdete v galerii také příslušnou erotickou animaci.

Love Rhythm je příjemnou variací na randící simulátor, který jej ale povyšuje do žánru rytmické hry. Většina písniček je chytlavých a úrovně celkem dobře odpovídají jejich rytmu. Jako pozitivum beru i to, že máte možnost vybrat si ze dvou obtížností, kde obtížná je opravdu pro ostřílené hráče, zatímco jednoduchá potěší začátečníky, ale stále jim to nedá úplně zadarmo a ani ty pokročilejší nebude nudit.

Co se týče příběhů s jednotlivými slečnami, nejedná se většinou o nic úplně extra. Na druhou stranu je ve všech případech děj i jejich charakter odlišný, a tak dialogy nezačnou být jakousi povinností, kterou u některých randících simulátorů musíte jen přetrpět. Líbí se mi i možnost voleb v dialozích, kde ne vždy platí to, že nejlepším výsledkem je potěšení slečny. Někdy jen získáte informace k tomu, abyste je mohli využít při výběru správného dárku, díky čemuž se ten sladký pocit, že se někam posouváte, ještě umocňuje.

Na hře mě pak nejvíce mrzí asi to, že jednotlivé úrovně nejsou přímo součástí děje, přestože jejich tón často odpovídá momentální atmosféře. Více by mě potěšilo, kdyby vaše postava byla muzikant nebo třeba DJ, který v daných situacích písničky zkrátka hraje. Když už jsme u toho, samotný charakter hlavního hrdiny je také dost zvláštní volba. Na začátku si sice vyberete jméno, vypadáte ve všech příbězích stejně, ale backstory i zázemí máte vždy jiné. A samotná hudba pak znázorňuje jen jakési plynutí času, nebo vykonání nějaké akce. Tady si tvůrci mohli vzít příklad třeba z Mirror, kde souboj znamená souboj a v každém příběhu hrajete jednoduše za někoho jiného.

Ve výsledku se ale jedná o dost příjemnou hru, na kterou rozhodně nebudete vzpomínat ve zlém. Rozhodně se nemůže rovnat titulům jako je osu!, jako pár hodin dlouhá jednohubka ale funguje skvěle.

Pro: hudba, pěkně sestavené úrovně, volba obtížnosti, využívání získaných informací o slečnách

Proti: hlavní postava, úrovně nezapadající do děje