Little Racers STREET

27.01.2012
27.09.2012

Little Racers STREET je arkádová závodní hra viděna shora a druhý titul v sérii Little Racers. Odehrává se ve dvou městech a obsahuje 41 aut a 60 tratí. Ve hře jsou 4 základní režimy: kariéra, rychlý závod, denní výzva a volná jízda. Primárním režimem je kariéra, ve které hráč začíná v nejnižší skupině a postupně vyhrává závody, vydělává peníze, kupuje si nová auta nebo vylepšení, a dostává se k pokročilejším a složitějším závodům.

Hra podporuje v kariérním režimu hru pro více hráčů (až 12), doplněnou auty ovládanými počítačem.

Už podle názvu je jasné, že Little Racers Street nebude zápolit s Gran Turismem o post nejlepší závodní hry.

Jarní úklid na Steamu mi Little Racers Street předhodil jako vlastněnou hru, kterou jsem ještě nehrál. Kouknul jsem na video, o co vlastně jde. Ihned jsem vzpomněl na ikonickou hru Ivan "Iron Man" Stewart's Super Off Road, kterou jsem měl na Game boy a pak jí často hrál na automatech. Obě hry jsou si herně hodně podobné, je potřeba ve smyku sekat zatáčky a co nejvíc používat nitro. Jen off roady vystřídaly městská auta. V Little Racers Street je velké město, které je rozděleno asi do 100 tratí, závodu až do aleluja. Bohužel to co fungovalo dřív, nefunguje dnes. Předtím jsem měl ponorku a off road, měnil jsem je tak dlouho dokud vydržely baterie. Dnes je tolik her a tak málo času, že Little Racers Street zabaví opravdu jen na chvíli.

Jako vzpomínka na dávné časy bylo Little Racers Street fajn. 60%

Pro: Plno tratí, Ruzné třídy.

Proti: Zabaví na chvíli.