Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Ivan "Iron Man" Stewart's Super Off Road

68
11 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > arkáda *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
1989 Arcade
1990 PCNESAtSTAmigaSpectrumC64AmstCPC
1992 SNESGBSegaGG
1993 SegaMSLynx
1994 SegaMD
06.11.2012 PS3X360
Vývojáři:
Leland Corporation, Graftgold Creative Software (Amiga verze, AmstCPC verze, AtST verze, C64 verze, SegaGG verze, SegaMS verze), NMS Software Ltd. (GB verze), Software Creations (SegaMD verze, SNES verze), Rare (NES verze), Telegames (Lynx verze)
IIMSSOR jsou klasické arkádové závody až 4 terénních vozidel na offroad-motokrosové dráze. Ve hře je celkem 8 různých tratí a 99 možných závodů. Za vyhraný závod hráč obdrží peníze, za které následně nakoupíme nitro a speciální vybavení vylepšující závodní speciál (rychlost, stabilitu). Cílem hry je vydělat v sezóně co nejvíce peněz a deklasovat naše soupeře.

Hra obsahuje multiplayer až pro 4 hráče na jednom zařízení.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Tohle byl takový předchůdce Death Rally, akorát že jste z něho měli daleko víc nervy v kýblu a to nejenom kvůli té psycho hudbě.

Systém byl takový, že jste museli téměř všechny závody vždy vyhrát, jinak jste skončili. Zároveň jste se k nové trati dostali až tehdy, pokud jste znovu vyhráli už všechny dříve vyhrané.

Nikdy se mi to nepovedlo dohrát. Do osmé, v popisu zmiňované tratě, jsem se dostal. Ovšem vždycky se něco nutně pokazilo. Třeba, že vyletím úplně někam do háje na druhou stranu mapy, nebo se zaseknu o bůhví co. Naposledy, to bylo asi ve 40. závodě, jsem měl opět vyhrát, jenomže se mi záhadně nezapočítalo jedno kolo, takže jsem skončil poslední. Škoda, že to znamenalo i zároveň konec celé hry.

Je to zkrátka jedna z těch games, kvůli kterým musíte čas od času měnit klávesnici. Nicméně sranda s ní byla, systém nakupování součástek je super a spolu se Stunts a starýma závodama od Accoladu je to pro mě jedna z těch klíčových závodních her starších dvaceti let.

Pro: hratelnost, sympatická grafika, vylepšování vozidla, nápaditost tratí

Proti: bugy, občas nepochopitelná reakce vašeho vozidla, občas k zbláznění, po čase první mapy nudí

+5 +6 −1