@Drolin (komentář): LotL je rozhodně zajímavý počin z hlediska "tvůrčího" přístupu k autorským právům. Dnes není asi kde sehnat, takže případní zájemci budou odkázáni na pirátské verze.
Řekl bych, že ne. V normálních obchodech to už určitě neprodávaj, a nenašel jsem to ani na eBay. Nicméně se to dá stáhnout.
Jo a dá se Limbo ještě někde sehnat, když už je staženej z prodeje ?
Docela odvaha vydat hru s lokacemi z Oblivionu atd. :) Škoda že se musel Limbo stáhnou z obchodů...
Tak jsem to schválně zkoušel hrát a říkal jsem si, že to s tím plagiátorství nemůže být tak hrozný, ehm. Tak jsem se docela spletl :). De facto jediná věc, která tady stojí za zmínku je temná atmosféra, všechno ostatní je přinejmenším divný. Hlavně ty dialogy, omfg, tak nesrozumitelně jsem ještě nikdy nikoho mluvit neslyšel, dost divné.
Já třeba snad žádnou z těch kopírovaných her nehrál, takže bych to asi nepoznal; ale zase mě dostaly ty zimní lokace, které vypadají, jako by se na ukradený materiál domaloval třeba štětcem ve Photoshopu čistě bílý sníh :-).
Co se dívám na ty obrázky, tak si říkám, že to je fakt mazec, specielně ten Oblivion. Toho si snad každej musí všimnout.
O tomhle slyším poprvé a podle té wiki to vypadá fakt brutálně. Konečně autoři, co mají koule. :D
Ok, někdo to prosím smažte. (Uživatelé by si taky mohli moct smazat svůj vlastní komentář, takhle můžu z něho maximálně vymazat všechen text)
Roniku, Montana ma pravdu. Kromě toho, že by se člověk měl řídít sám sebou a ne papouškovat ostatní, to co jsi napsal do komentářů, tam rozhodně nepatří, mělo by to být v diskuzi. Protože je to Tvůj osobní názor na něco, co jsi v životě předpokládam ani neviděl a pouze přepisuješ to, co jsi četl jinde a tak nějak předpokládám, co četla i většina z nás....
Někdo tu hru nehrál, píše k ní komentář a dokonce ji i hodnotí :) Nevidím důvod, proč bych to musel psát sem, to moje je taky komentář, akorát tu hru nehodnotím. Navíc nejsem jedinej, kdo to dělá :)
Ronik: Proc pises komentar, kdyz jsi hru nehral ani nebudes? To snad patri sem do diskuze...