@Thorar (05.03.2024 15:56): Díky za připomenutí. Vím o nich, dokonce jsem chtěl i napsat profil k oběma dílům, ale nechám si to, až si je fakt zahraju. Pokud mě někdo tady nepřeběhne. :D
@Stapu (komentář):  Nevím, jestli to víš, ale pokud si chceš zahrát oba díly Kurohyō: Ryū ga Gotoku Shinshō, které vyšly jen v Japonsku, tak existuje překlad do angličtiny a stačí emulátor PSP :-)
Blížím se ke zdárnému konci. Dostal jsem se do 13. kapitoly a jedna věc mě docela zaráží. Yakuza nikdy nebyla úplně realistická, má svoje over the top akční momenty. Bossové v Ishin však mají jakési svoje kouzelné útoky, jak z anime. Ve druhé fázi boje začnou na mě házet ohnivé zelené tornáda nebo firebally. :D
@S4TW (02.01.2024 13:54): Loni jsem si to koupil a už jsem v sérii docela pozadu. Takže asi to zkusím i tak. :) Mě přijde fajn už jen to, že se děj odehrává mimo Kamurocho nebo jiné už zajeté prostředí série.