@jvempire (06.01.2021 12:05): jo vidíš, ten dodatečnej obsah vlastně. Já ale nějak o oblečky pro Chloe nestojím a bez soundtracku to taky zvládnu. Nechápu, proč mi prostě za zlomkovou cenu nenabídnou pouze epizodu.
@musa (06.01.2021 12:03): Přímo z popisu:
Deluxe Upgrade pack contains:
Bonus Episode: ‘Farewell’ - play one last time as a young Max Caulfield in a special bonus episode... (Bonus Episode will be released after Episode 3)
Exclusive New Mixtape Mode – Design your own playlist from the Life is Strange licensed soundtrack and listen to it alongside a cinematic scene from the game.
Exclusive outfit pack - Change up Chloe's look with three new complete outfits. Includes Punk Doe, Hawt Dawg Man & Illuminati outfits.
Je nějaká možnost tu epizodu koupit samostatně? V nabídce ji vidím jen v rámci DE, ale já už základní epizody Before the Storm mám a nechci je kupovat znovu.
Fajn, tak jsem něco sesmolil, kdyžtak to schvalte...

@pajmič (06.03.2018 16:46): Myslím, že jsi příliš kritický. Většina Deluxe edicí her mívá jako bonus nějake dementní outfity, zbraně a jiné kosmetické hovadiny. Tohle je poměrně propracované a za ty prachy to dle mě určitě stojí. Ale samozřejmě pokud tě původní LiS nějak extra nebralo a neprožívals to, tak Farewell s klidem ignoruj. Já nostalgii rád. :D

@ugraugra (06.03.2018 16:47): To musí být teda fest speedrun ale. Já to měl bez pár minut na 2 hodiny.
Ono obecně to, co píšou na Steamu a na oficiálních stránkách, málo kdy odpovídá tomu, co v té hře pak skutečně je.
@Starletka (06.03.2018 14:00): Nevím zda to označuješ za slátaninu jen tak nebo sis opravdu všimla, že to je slátanina. Nemůžu tě z toho vinit, protože tuhle slátaninu napsali i na Steamu.

Druhý odstavec je popis Before the Storm, ne Farewell. Max ani Chloe žadne schopnosti tady nemají, konce to nemá a rozhodnutí také ne. První odstavec je také špatně. Max ví, že se stěhuje, od začátku epizody.

Možná až nebudu líné hovado, tak to upravím. :D
No.. je to taková procházka po Chloeině domě. Nějaké zvraty nebo ovlivňovani příběhu je fuč, jen prostě klikáte na věci a Max má ke všemu nostalgické poznámky. Ale teda přiznám, že ač to bylo šíleně předvídatelné samozřejmě, tak jsem se nějaké té slze neubránil.

Trochu mě mrzelo, že tam moc nehraje hudba při tom koumání věcí, takže to trochu ztrácí atmošku, ale jinak fajn přídavek pokud se vám příběh Max a Chloe líbil. Dohráno za necelé dvě hodinky.