Hrál jsem s dabingem, ale verze od GOG byla prostě nějaká hnusná, nevím možná nějaké chyba ve scalingu nebo tak, protože to nebylo v DosBoxu ale ScummVM se kterým moc neumím.
@Han22 (komentář): Urcite jsi hral tu prihnuslou disketovou verzi bez dabingu, CD verze je lepsi i graficky. Skoda, zbytecne sis zkazil tuto jinak veskrze prijemnou zalezitost.
@jones1240 (15.06.2018 15:03): Uz si to popravde moc nepamatuju, hral jsem to podle vseho v roce 2010, ale podobnej styl humoru mela cela serie a bud ti to sedne nebo ne. Vyhodou je orientace v dobovy americky popkulture, ktera se tam hojne cituje. Popravde mi to vzdycky prislo jako jedna z nejlip napsanych her.

Parser bych nehral ani jako malej kluk v 90. letech, existuje holt hranice, za kterou bych nesel.:)
@90210 (15.06.2018 10:18): Tak dabing se mi libil co se tyce hereckeho projevu, a to ze to znelo jak z ponorky byl spise jen talovy vtip, ale nevadilo mi to.

Humor je super a to i reci vypravece akorat me pak prislo ze se nektere vtipy dost opakovali ke konci (Jako kdyz Larry rikal "Kez bych dostal cent pokazde co tohle slysim). Jinak ale paradni sranda.

Ale skoda ze nehrajes ty s praserem, dvojka mi treba prisla skvela co se tyce humoru, je ale nadstandartne tezka.
@jones1240 (komentář): Tyjo nevzpominam si, ze by ten humor byl nejak repetitivni, ale fakt je, ze cela seria ma podobnej styl humoru a textu a samozrejme je to postaveny na komentovani vypravece. Hral jsi to s dabingem doufam?

EDIT : Jo, uz vidim, ze jo. Byl to kazdopadne jeden z prvnich dabingu a hlasy byly fajn. Tam bych kvalitu zvuku fakt neresil.

Dily s parserem nehraju, ale krome jednicky, sestky a sedmicky jsem hral i petku, ale vadila mi prave ta absence dabingu.
@90210 (02.11.2010 13:17): Dohrál jsem ted talkie verzi a musím říct, že jsem trochu zklamán. Grafika mi přijde ošklivější než v předchozím dílu, žel jsem vůl a hrál jsem VGA verzi a ne hezčí SVGA, která má lepší portréty slečen a vyšší rozlišení (nějak nechápu proč GOG verze není SVGA?).

Zápletka mi nesedla, je to zase o bezduchém bloumání po rozsáhlém hotelu a zkoušení nesmyslných kombinací (dentální nit + žínka = plavky? ... ), navíc tu Al Lowe bez jakéhokoliv vysvětlení vyškrtl postavu Passionate Patti, jejíž background budoval od 3. dílu a ted je najednou fuč. Aspon ten dabing je docela povedený a dají se současně zapnout i titulky *kouká na v tomto směru příšerný King's Quest V*
Puvodni nontalkie verzi jsem hral celkem kratce nekdy v 90. letech a tolik me nechytla, i kdyz jsem si Larryho 6 chtel vzdycky zahrat (hra me zaujala v jednom z prvnich Score). Nedavno jsem se dostal k talkie verzi a to je uz jiny kafe, zmena grafiky je jednoznacne k lepsimu, zejmena co se tyce interface a minimalizaci te priserne ruzovo fialove kombinace a dabing je vyborny, jak je u her od Sierry z te doby zvykem. Bohuzel ale je u her od Sierry z tze doby zvykem i solidni zabugovanost (viz. QFG4 a causa Chernovy), ktera mi docela zatapi a momentalne znemoznuje hru dohrat. Pokud si nekdo budete chtit zahrat Larryho 6 (jednoznacne doporucuju, ale cenu ma fakt jen ta talkie verze), tak si overte, jestli je vase verze ok. Hned na zacatku si ve svem pokoji vemte kytku a dejte ji Rose, pokud vam hra nespadne, mate (snad) vyhrano. Patchovani a prepisy resource.win behem hrani totiz zpusobi, ze se hra musi hrat opet odznovu, coz je dost vopruz.