Tak po těch šílenostech, které byly v Larrym 1, 2, 3, to vypadá konečně u pětky na díl, který mě možná bude bavit a trochu si jej i užiji. A hlavní podíl na tom má vtažení do děje, kdy tak nějak aspoň trochu vím, za čím jdu a co je mým cílem, což u dílů 1, 2, 3 jasné v podstatě nebylo a člověk jen náhodou přicházel na to, že to či ono jde udělat a nějak to "děj" posune nevědomky dále. A asi trochu u té pětky i zapracovala nostalgie (tento pocit, či vlastnost, považuji za ctnost, vážně, bez ní by byl život strašně chudý :-), protože v době, kdy jsem dostal do ruky Excalibur tuším číslo 12 a tam byl návod se spoustou obrázků ze hry, jsem chtěl hrát každičkou hru, o které jsem v Excaliburu zavadil a Siera byla prostě pro mě tehdy, díky jiným zahraným hrám od ní, jasnou zárukou zábavy, a tak mám tento díl Larryho už několik desítek let vepsán jako ten, který si musím zahrát. Tak konečně na to došlo :-) Tak snad nezklame, zatím projito pár obrazovek a baví mě to. Hrabání v kartotéce a hledání adres trochu připomnělo fantastické Police Questy.
@Han22 (komentář): Tohle me bavilo, ale prestal jsem to hrat z duvodu, ze mi chybel dabing, bez kteryho adventury uz radu let nehraju. Dabing byl u Larryho navic vzdycky super a ja hral petku bohuzel az po sestce a sedmicce.
Obtížnost šla hodně dolů, Passionate Patti je tu už jako regulérní druhá postava, se kterou se Larry od začátku střídá, audiovizuál už je na takové úrovni, že neurazí ani dnes, je tu opravdu hodně cutscén. Celkově se jedná o adventuru moderního střihu, celkem příjemné překvapení.