M.a.t.t.: Ten z roku 2003 není seriál, jde o dvoudílný animák z Cartoon Network. To je to, o čem Vic psal.
Tak teraz sa strácam. Su 2 Clone Wars seriály, jeden z roku 2003 a jeden z roku 2008, ten z roku 2003 je výrazne kratší a ten z roku 2008 mal aj pilot v kinách a práve ním sa inšpiruje táto hra. A samotný seriál je určite lepší ako ten spomínaný pilot, sú v ňom síce aj slabšie zápletky ale celkovo je o dosť zábavnejší.
matt:no tak ten seriál mě moc nezaujal a víc se mi líbil ten animák z cartoon network.
Ale ja som hovoril o animovanom seriali z roku 2008, Clone wars, nie o Epizode 2: Attack of the Clones. :) Aj ked ono sa to pochopitelne trochu prelína.
Vic: Ja som pôvodne ani nevedel, že tá hra už vyšla takže som sa k nej dostal čistou náhodou ale určite hrá istú rolu, že mám rád Clone Wars, ktoré mnohí skalní priaznivci Star Wars odmietajú. Každopádne oproti predošlým Lego Star Wars hrám je tu naozaj dosť vylepšení a momentov, ktoré hráča prinútia k používaniu hlavy a nie je to len bezduché prechádzanie levelov. (aj keď, to zase neboli ani predošlé diely) A osobne sa mi aj dosť páčili aj levely, myslím, že z prvých 2 sérií seriálu naozaj vybrali tie najzaujímavejšie zápletky. Ale myslím, že aj ak nemáš Clone Wars rád, alebo nepoznáš, vďaka tomu humoru by si si to aj tak dokázal užiť aj keď možno nie až tak ako ja... ktovie.
Tulareanus: Ten jsem jeste nehral, ale slysel jsem, ze nic moc. Myslim, ze SW Complete mi jeste nejakou dobu vydrzi, mam tak 20% :)
Hrát jsem téměř všechny Lego hry a jedinej co jsem dohrál, užíval si a hrát znova byl Harry Potter. Možná to je tím, že mám rád svět Harry Pottera, ale prostě hrál se nejlíp.
Garion: A čo lego batman?

Ja som zatiaľ hral len prvé dva SW a letmo (pár kapitol) Indy 1 a Batman a Indy 1 mi v tom vychádza asi najhoršie.
Garion: Souhlas, Lego Indy 1 nebyl špatný. Harry Pottera jsem nezkoušel a ani asi nezkusím, protože... no... prostě Harry Potter :-D
Hral jsem HP, Jonese 1, Jonese 2 a ted hraju SW Complete a kdyz opomenu oblibenost jednotlivych svetu, prislo mi, ze HP se hraje nejlepe - gameplay je nejpropracovanejsi. Jones 1 je taky v pohode a prijde mi, ze je na stejne urovni jako SW Complete. Jones 2 uz mi tak dobry neprisel, prameni to asi hlavne z toho, ze se snazili roztahnout jeden film na celou hru a tak je to plne ruznych vycpavkovych lokaci a obecne mi to prislo pomerne zmatene.
Chtěl jsi jistě říct: "...ušetřil prachy, děkuji na stotisíckrát, kamaráde největší..." ;-)
Kromě Star Wars se to stejně nevyplatí hrát. SW byla fakt sranda (nevím, jak teď ten nový díl), ale Indiana Jones, Batman i Harry Potter jsou kktiny.
RNDr. Gunár Pavel: A když si ještě chvilku počkáš, tak v květnu výjdou LEGO Piráti z Karibiku :-D