NateLogan: tak to už chce léta praxe :) ale na druhou stranu taky trochu štěstí, když koukám třeba na tu pravou dolní zrcadlovku... nebo levou dolní minu...

Jinak tahle hra je o hodně těžší tím, že se zrcadla umísťují volně a jen odhadem. Ty předchozí co jsem hrál, tak se zrcadla dávaly na pevno do čtverečkového rastru, tím se dal přesně určit dopad světla. A laser tam svítil trvale... Hra končila až paprsek protnul správný bod.

Tohle je fakt makačka...
Mě to s přestávkami za pomoci celé rodiny kdysi dávno (tak před 10 lety) trvalo něco málo přes rok :)
Taky jsem hrál za Novice a docela to šlo. Na Amatéra už pěkně přituhuje. Zkusil jsem jen tak provizorně zpustit i Mastera a málem jsem spadnul ze židle... Klobouk dolů kdo tohle celý prošel :)
Odehrál jsem zatím sedm úrovní za nováčka. Nejdříve jsem zkoušel amatéra ale ten byl už těžší.
Ta flashová předělávka je oproti originálu strašně primitivní s minimální svobodou :)
Tak to si určo stáhnu a zapařím na DOSBoXu :) Něco podobného mám na mobilu, výborná záležitost! (Absolute puzzle - Light up)
Prohledával jsem nedávno internet, jestli něco podobného není i na PC a našel jsem jen to, co uvádí Memphis. Ale tuhle DOSovskou hříčku ještě neznám...