@lseling (22.03.2016 11:46): No, to zase chápem. Keď sa to robí random generovaním, tak sa autorom asi neoplatilo medzitým niekde ukladať level. Ešte, keď jeden level trvá asi 5 minút. Mne nevadilo, že úrovne stále vyzerali inak. Asi by mohli tie príbehové úrovne spraviť natvrdo bez generovania, ale nepríde mi to podstatné a asi ani im to neprišlo.

Ja som hru hodnotil takú aká je. Drobná hra za 5 euro, ktorú si človek pustí a bez rozumu pri nej zabije hromadu zombíkov, odohrá 20 minút a zase ide robiť niečo iné. Ale dá sa v tom nájsť hromada chýb, ktoré by sa dali vytknúť, to nepopieram.
@piraten (22.03.2016 08:52): Mně se třeba nelíbí ani to, že když si vybereš nějaký level a nepodaří se tě ho projít - umřeš, tak při opakování vypadá lokace úplně jinak. Tohle měli nějak vyladit.
@lseling (21.03.2016 10:27): Ako som písal, ja som to hrával takým štýlom, že som si dal 2 alebo 3 misie a potom som sa išiel zase učiť, čiže ten stereotyp sa ku mne až tak nedostával. Je to proste výplň krátkeho okna času, už keď som púšťal 5. misiu v rade, tak ma to začínalo nudiť.
@piraten (komentář): Já jsem to nedávno taky zkusil hrát, jen ze zvědavosti. Úvodní povídání mě zaujalo, takže jsem si prošel pár cvičných misí a myslel jsem si, že začnu s příběhem. Jaké bylo moje zklamání, když jsem zjistil, že je to v podstatě pořád dokola to samý dál a dál a dál. - 30%