Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Kylko Tales

2004
59
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Kylko Tales je hra vytvořená v RPG Makeru vývojářem známým jako Rebel (autor her Broken Hearts a Forbidden Saga). Hráč má na výběr ze dvou postav - Kylka a Samanthy. Obě postavy se liší počátečním bonusem (Kylko má na začátku vyšší HP a Samantha zručnost).

Příběh hry je jednoduchý. Hlavní postava se dostane do prokletých bažin, kde jej zastihne déšť a ukryje se v nedaleké kapli. Zde však sídlí zlo, které ji zde uvězní.

Jedná se o jeden z prvních projektů od Rebela, proto hra nedosahuje kvalit pozdějších Broken Hearts a Forbidden Sagy. Hra se odehrává pouze v kapli, a tak zde není velká diferenciace prostředí. Hra obsahuje klasický systém rozvoje postavy, kdy herní postava získává, za zabití nepřátel, zkušenostní body a později postoupí na nový level. Počet nepřátel je však omezený a když nepřítele zabijete, tak jej již ve zmíněné lokaci nenajdete. Soubojový systém je stejně jako ve Forbidden Saga, realtimový.

V roce 2009 Rebel vydal novou verzi jako remake. Ta oproti původnímu Kylko Tales obsahuje 2 konce v závislosti na tom, jak hráč porazí finálního bosse. Taktéž došlo k částečné stylizaci textů.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.