Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Kubifaktorium

Nehotová verze
03.07.2019
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Kubifaktorium je budovatelská strategie, inspirovaná hrami jako Factorio, The Settlers nebo Gnomoria.

Cílem hry je postavit a rozvíjet prosperující kolonii, jejímž srdcem jsou umělou inteligencí ovládaní kolonisté, kteří těží zdroje, farmaří a vyrábějí potřebné nástroje či zbraně. Každý kolonista má své potřeby, o které se je třeba starat a různé schopnosti, v kterých se může v závislosti na jeho pracovním nasazení dále zlepšovat. Kolonisté mohou vyrábět pokročilé stroje a budovy jako automatizované farmy a hutě, které můžete použít k automatizaci vašeho rozpínajícího se průmyslu a vytváření produkčního řetězce.

Důležitým aspektem hry je i přeprava surovin a výrobků, tudíž je k dispozici řada dopravních systémů, jako jsou vlaky, přepravní pásy, vzducholodě a další, které doplňují automatizované sklady a překladače, jenž vám pomohou ukládat a třídit veškeré vaše zboží. Nové oblasti, rozdělené do různých biomů, jsou obývány a střeženy mocnými nepřáteli, pro jejichž porážku budete potřebovat vyrobit podobně mocné zbraně různých typů s více úrovněmi kvality.

Hra byla již od začátku vytvořena se záměrem oficiálně podporovat modifikace, které tak hráčům umožňují do hry přidávat cokoliv od nových typů zboží a průmyslu až po úplné konverze s novými terény. To vše lze publikovat prostřednictvím Steam Workshopu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.