Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

klocki

67
4 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
13.07.2016 PCiOS
21.09.2018 Android
Vývojáři:
Maciej Targoni, Wojciech Wasiak (sekundární)
Oficiální stránky:
http://klockigame.com/
Druhá relaxační puzzle hra od autorů Hook. K dispozici je 52 logických úkolů s postupně rostoucí náročností. Celková obtížnost je nižší a hra je tak i díky hudbě a příjemné grafice zaměřena na uvolnění a relaxaci. V každém levelu je cílem poskládat uzavřený obrazec. Mechaniky skládání se po určité době mění a následně kombinují. Herní doba je kolem hodiny. klocki je k dispozici na Steamu, mobilních platformách a na herním portálu Kongregate.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • Android 75
Herni vyzva 2020 - Heureka HC - Dohrano bez vetsiho skobrtnuti. Hra je velmi prijemne ztvarnena a zvukovy doprovod je ke hre optimalni. Zezacatku jsou velmi lehke levely a postupne se pridavaji ruzne prvky jako jsou otaceci plochy, rohy, soupatka a ruzne barvicky a tvary. Novinky jsou pridavany velmi nenasilne takze je v klidu cas se naučit jak s čím zacházet.

Hru jsem původně chtěl dohrat na cestě z dovolené ale stihl jsem to ještě než jsme z dovolené vůbec vyrazili, i prez to ze ma na kolem 70 úrovni je docela lehke hru dohrat.

Pro: Logicky prijemne, pro zkraceni casu a procviceni mysleni

Proti: Asi kratkost...

+10