Po posledním updatu v mobilní hře se z téhle série stal zase pořádnej mindfuck lmao
Já doufal v motokáry :(

Rytmická hra ale bude taky dobrá :)

Takže letos bude Kingdom Hearts Dark Road, což bude součást mobilní Kingdom Hearts: Union X.
Dále Kingdom Hearts: Melody of Memory - pravděpodobně součástí toho bude i příběh s Kairy.

Co je na tom složitého?
@Moryart (16.06.2020 19:31): vypada to jako samostatna hra. Ale zanr je rytmicka hra...a zaroven story continue..nejak..nejspis :)

Herní vydavatel Square Enix před malou chvilkou oznámil rytmickou akční hru Kingdom Hearts: Melody of Memory, která vyjde v letošním roce pro konzole PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Níže v novince se můžete podívat na dnešní oznamující trailer. Vývojáři slibují, že hra bude obsahovat přes 140 písní nejen z Kingdom Hearts série, ale také slavných značek Disneye. Více se máme dozvědět později.
@Solidor (03.02.2019 20:20): U většiny soubojů jsem dal na ověřenou taktiku "mačkat tlačítko útoku jak o život", takže zrovna u Rikua se mi párkrát povedl counter.
Zrovna u Ursuly jsem si říkal, jaký to muselo být na PS2. Aréna boje je poměrně malá, musíš se pohybovat vertikálně i horizontálně, musíš mířit na její kotlík a do toho tam má ty svoje úhoře.... to muselo být docela peklíčko :)
Dal jsem si pauzičku, pošteloval equip a na "first try" jsem to udělal. Po těch nervech je pocit uspokojení o to větší!
Help pls. Nezvládám. Psychicky. Ansema.

Konečně jsem se dostal do poslední fáze a tam to prostě regulérně nejde, takže jsem chtěl udělat pussy tactics a snížit si obtížnost. Protože jsem za celou dobu hraní neměl potřebu ji snižovat, byl jsem velmi nemile překvapen, když jsem si načetl save, najel do nastavení a při snaze o změnu obtížnosti jsem si všiml textu "během hry nelze obtížnost změnit".
KH bude nejspíš druhá hra, kterou před koncem nedohraju a zůstanou na ní jen odporný bossácký vzpomínky...