@Paul (03.05.2020 08:56): Jo aha, ta věta se netýká Kunovy bandy, ale Hagenovy bandy. Pak sice ty staré účty dávají smysl, ale celkově ta formulace mi přijde dost nešťastná a zavádějící, nebýt to slovensky, asi bych to přepsal.
@Crash (03.05.2020 08:41): uniká. Protože ten Hagen tam je kvůli tomu, co mu Racek v minulosti provedl. To jsou ty staré účty. Jindra se o tom s Rackem v jeden moment baví a on mu tu historii vypráví. O Kunovu případnou zradu v tom popisku nejde.
Tenhle text v popisu moc neodpovídá skutečnosti: "Veľmi rýchlo sa však ukáže, že banda hrdlorezov, ktorá vyčíňa v kraji, má záujem na vyrovnaní si starých účtov a netýka sa to nikoho iného, než samotného pána Raceka. Jindřichovi tak neostáva nič iné, len sa pokúsiť vyriešiť vzniknú situáciu."... Vždyť celou dobu dělají to co po nich Racek chtěl, sice se s tím moc nepářou, ale to myslim Racek ani nečekal. To že na konci Kuno dostane štědrou nabídku a uvažuje o zradě, podle mě není to, že by si tam přijel s Rackem vyřizovat účty, to prostě vyplynulo ze situace. Ten text mi přijde zavádějící a pokud je tím tedy myšlen ten konec tak vlastně i docela jako spoiler. A nebo mi něco uniká?