Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

Je to hrozná závislost a snad po všech ohledech lepší než první díl. Jen ti lidi jsou občas na facku, hlavně když člověk narazí na "tým", který se pravidelně rozutíkává všemi směry anebo jedince, kteří (i když jsou třeba SWAT) kradou FP/scrake killy ale těch pár výstřelů si zkrátka nemohou odpustit...
@FildasCZ (22.11.2016 07:53): mnohem lepší :) je tam 10 perků a přes 1000 serverů, kde se hrají i mapy tvořené hráči. A hlavně pekelná obtížnost tě jen tak neomrzí, protože hra nemá problém na tebe vyslat 2 scraky a 3 fleshpoundy najednou :D
@USER47 (02.08.2016 13:30): ne to je pro ty, který už normální mapy omrzely. Nebo pro ty, kteří chtějí hrát vyšší obtížnosti, ale auto-kick level je vyhazuje nebo je kicknou hráči hlasováním. Pokud nemáš level 20 a více, tak se na žádnou mapu s pekelnou obtížností (skoro) nedostaneš.

A navíc, ona ta mapa zase tak easy není, když se spawnou například 4 scrakeové a dva fleshpoundi.

EDIT. Nehejtuj pořád všechno, budeš mít vrásky.
Tyhle levelovací mapy jsou důvod, proč je ve hře kupa lvl25 expertů, co nedokážou přežít normální mapu ani na normal.
@kristmeister (01.08.2016 14:23): Já hraju jen offico mapy, takže vůbec netuším jak vypadá.

A jo já ti i věřím, já když hraju šarpa a stačí mi 2 headshoty na SC či FP ale některý z těch idiotů do něj začne hned pražit a rozdivočího a nechá běžet, protože není schopný mu nic víc udělat, tak se ve mně pění krev.
@Bodkin (01.08.2016 12:51): no ještě jsem tam neviděl žádného dema to dodržet. Nebo na ty mapě určitě ne. A ono navíc se tomu vyhnout ani nejde, protože na ty mapě, když jste všichni na stejné polovině, tak Zedi mají jen jeden spawn.

@kristmeister (01.08.2016 01:05): Slušný demo vždy čeká, až Scrakea rozběsní nějaký ostrostřelec a nešije do něj sám hned. Přímý zásah RPG (jediná věc, která na něj od dema funguje) dáš i když Rageuje, narozdíl do headshotů. Takže ano, Demo se Scraky čeká, až když je to třeba a neinicuje s nimi boj. Pokud je tam dost lidí co se o ně může postarat, tak si jich nevšímá.

Takže měl pravdu spíš on.
@USER47 (01.08.2016 01:39): Podle Tripwire wiki máš prostě jako hlavní prioritu Huska, Scrakea a Fleshpounda. On taky Scrake vydrží 4 přímé rány z RPG. No já do toho posledního poslal jen 3, protože jsem doufal, že tu čtvrtku zvládnou. Kupodivu ten Rusák hebnul, nevím jak to dokázal, protože jako Guslinger měl dva magnumy a vyšší rychlost pohybu. A u Scrakea se dá utíkat a střílet bez ztráty života, jelikož Scrake se při útoku zpomalí.

Prostě nerad zemřel, ale tak přece to nesvede na svojí neschopnost že taky. Já si občas říkám, jak ty lidi ten 25 level mohli dát, když to vidím.
Scrake má, pokud vím, explosive resistance, coby demo bys měl likvidovat trash a pomáhat s fleshpoundama. Scraka coby demolitionist můžeš tak akorát nasrat a zkomplikovat práci perkům, který jsou na tuhle práci stavěný.

Pokud jsi tam navíc rozjel nějakej nacionalistickej flejm, vykopnul bych tě taky.
Tak až doteď jsem si říkal, jaká panuje v KF2 skvělá komunita. Byl jsem naivní i zde se najdou závistivý černý ovce. Zrovinka jsem hrál mapu KF-Cube na Fakaheda.eu. Pěkně za Demonitionist na pekelnou obtížnost. Byla už 6 vlna, já na vrcholu tabulky s téměř 500 killy. Tu a tam mě nějakej Rusák komandoval abych nedráždil Scraky, že to není moje práce. Slušně jsem mu tedy odepsal, ať si nejdřív přečte nějaký info o jednotlivých percích a ať si nerozkazuje serveru evropské unie :D no každopádně dal návrh, abych byl vykopnut a ty ovce to odhlasovali s ním.

Twl, ta fakaheda by si měla postrážit, co to tam pouští za zjevy.