Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Jessika

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > interaktivní film *
adventura > 2D adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
31.08.2020 PC
Vývojáři:
TriTrie Games
Oficiální stránky:
http://tritriegames.de/
Policie smrt Jessiky oficiálně uzavírá jako sebevraždu, ale její otec je přesvědčen, že se žena stala obětí něčeho mnohem zlověstnějšího. Na scénu vstupuje detektiv, kterého si najímá otec mrtvé ženy, aby odhalil pravdu, ať už bude jakkoliv krutá. Vše, co pro svou práci potřebujete, je váš laptop a s jeho pomocí získáte všechny informace o oběti, její poznámky, zvukové soubory i videoklipy, které pak sdílené s vašimi kolegy odhalí skutečný příběh Jessiky...

Žánr FMV adventur v posledních letech ožil s úspěchem Her Story (2015) a jeho pokračováním Telling Lies (2019). Tvůrci Jessiky se hlásí k oběma zmíněným titulům a přinášejí hru, která podobným způsobem sleduje život mrtvé ženy. V průběhu hry převezmete roli detektiva specializujícího se na vyhledávání digitálních stop, které po sobě lidé zanechávají. Ponoříte se tak do hlubin sociálních sítí a do databáze mrtvé ženy, abyste vyhledali všechny stopy a odkryli tak okolnosti jejího úmrtí.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.