Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Irukandji

04.12.2009
55
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Irukandji je drobná medúza z rodu čtyřhranek, které byste si ve vodě pravděpodobně vůbec nevšimli, dokud byste se nedostali do kontaktu s jejími chapadly, protože se jedná o jednoho z nejjedovatějších živočichů na zemi. A právě tento drobný tvoreček posloužil jako inspirace vývojáři Charliemu Knightovi při tvorbě jeho arkádové střílečky.

Hra Irukandji je klasická vertikální střílečka stylizovaná do podmořského světa, s výraznými vizuálními efekty. Postupně si odemknete 6 podmořských lodí, tvarem připomínající právě medúzy a vydáte se vstříc podmořskému dobrodružství. S každou z lodí sice proplouváte tou samou úrovní, nicméně, vzhledem k tomu, že každá loď disponuje odlišnými zbraněmi a schopnostmi, tak je každý průchod zcela jiný. Při hře můžete sbírat různé power-upy, multiplikátory score a získat až 10 achievementů. Dosažené score si můžete porovnávat s ostatními v online žebříčku.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.