@Fritol (24.12.2015 08:43): Já ten poslední boss fight taky nedal. Měl jsem chuť roztřískat klávesnici, takže jsem to radši dokoukal na youtube a potupně si zaškrtl hru jako dohranou, abych nevypadal jako úplnej noob. :) I Contra mi přišly tehdá lehčí. :D
@Maximus (23.12.2015 19:47): Mně nejtěžší přišla ta blondýna s obřím kanonem, tuším druhý boss. Závěrečný boss byl oproti ní jednohubka. :D Ale musím uznat, že tak dobré boss fighty jsem taky dlouho neviděl. Většinou mi všude lezou na nervy.
Poriadne našlapané súboje, fyzika je zábavná a bossovia možno najlepší za poslednú dobu. Ten záverečný boss fight má hlavne v prvej polke kopec sviežich nápadov, ale je aj veľmi ťažký. Som to skúšal asi 20x a už som potom na to nemal nervy, tak som si tých pár sekúnd už pozrel na yt.

ale možnosť osedlať vlka alebo tých parádnych robotov s mečmi a guľometmi bola paráda :)
@Sinister (19.08.2012 18:49): Rozhodně zkus. Mimo všechno ostatní to má opravdu kůl bosse. Nejlepší bossovky, které jsem zažil za dost dlouhou dobu. A ta fyzika je dost možná ta nejlepší, kterou jsem kdy ve 2D viděl, třebaže je místy poněkud funky.
Novodobá Contra, fakt že jo. A když uvážím, že je to flashovka spíchnutá jediným člověkem.. Demoverze (celý první level, z celkových devíti) k zahrání zde.

Ale teda je to opravdu těžké. Nebo jsem v tomhle žánru už až moc vyšel ze cviku.

EDIT: Jedinou nevýhodou je, že to má hodně nízké rozlišení a upscale v případě nastavení čehokoliv vyššího, takže je nejlepší to hrát v okně. Ale zas tak moc mi to nevadí. Feeling je to podobný, jako NESovky přes emulátor.