Ne spatna hra. ale zatim mi tam vadi dve veci, proc je zivot modry a mana cervena? A vylepseni obojiho melo byt trvale, ne docasne, pak to nema vubec vyznam sbirat.
Tak, dohráno, konečně. Mise 4 a 5 opět v pohodě co se týče padání, ale konec a souboj s bossem o nervy co animace to pád :-/. Jinak jako jo, oddychovka, ale nejlepší ze hry je v první misi....pak to přeskakuje z lokace na lokaci a tak trochu podivně. Nebeská garda a rafinerie nebo letadlová loď hmmm.
Včera jsem byl s této hry na pokraji nervového zhroucení. Nevím zda se to také někomu stalo, ale skoro celou 3 misi, jsem jel každých 10-20 quick save. Vždy jak jsou ty pasáže, kdy najede skript s animací to téměř s pravidelnou přesností vždy spadlo. Do 3 mise nic a teď ve 4 to zatím jede bez spadnutí.

Jinak lehce nadprůměrná, v pohodě hrající akčňárna. Jde vidět na Ai snahu o nějaký ten mozkový závit, i když delfíni to zrovna nejsou a mnoho problémů nenadělají. Gameplay a level design ne zrovna katastrofa, ale žádná sláva také ne. Sem tam pěkná část, třeba první mise, ta byla celá povedená, ale jinak nuda, strohé, jindy hrající až moc barvičkami. Neustále jsem měl pocit, že s každou další misí je to horší a horší. Stejný pocit jsem měl i s tak zvaným sbíráním zbraní a doplňováním zdraví, kdy v první misi "wow pěkný prvek", ale teď spíš zdržovačka a "kurňa zase nemám náboje" tak musím podstoupit prohledání. Co je ovšem fajn je dabing postav, hlavně Blacka a Rayena, a pekelné schopnosti. Ty jsou vloženy do hry s vkusem a nutí je také používat i na jiných místech, než předurčených vývojáři. Taktéž bych za pozitivum považoval zbraně: dostatek, dobře znějící a vypadající.

No, uvidíme dále, jsem právě na letadlové lodi a získal jsem zpět své vybavení. Což je asi jak daleko od konce?
Tak jsem se tomu díky Score dostal. Grafika je překvapivě výborná a co je ještě překvapivější, jede to 100% plynule i na té mojí šunce. Že toho hra moc nenabízí a stále více mi připomíná El Matador, to jsem opravdu po chvíli zjistil a tak jsem si stáhnul češtinu, která je imho povedená, a rozehrál to od začátku, kvůli příběhu.

Pocit ze střílení je však hodně špatný, mám rád pořádné dělobuchy a ne pistolky, se kterými si připadám, jako kdybych na nepřátele plival.

Těch 70% (předhodnoceno) půjde zřejmě dolů, pokud hra nenabídne něco zajímavého, minimálně pěkné scenérie.
Zavyzkouseni urcite stoji, ale po chvili hrani prichazi pocit, ze hra uz vic nema co nabidnout a to bohuzel uz vazne moc nema.
Jdi do toho. Je to krátká, ale na Hard vcelku obtížná prostá střílečka, kterých je sice mraky, ale tahle fakt baví (aspoň mě).