Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Indiana Jones and the Passage of Saints

02.01.2012
50
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Indiana Jones se vydá na dovolenou do Řecka, nicméně ta neproběhne úplně přesně tak, jak asi předpokládal. Za všechno může jeho pilot Lando, který při průzkumu okolí pláže narazí na něco, co neumožní Indymu v klidu si vychutnávat slunce na pláži.

Hra je po Indiana Jones and Temple of Spheres druhým vedlejším produktem týmu Screen 7 pracujícím na fanouškovském projektu Indiana Jones and Fountain of Youth. Tentokrát jde o trochu propracovanější projekt, než byla předchozí hříčka. Hra tak disponuje klasickým ovládacím schématem typickým pro adventury série Indiana Jones, herní doba se pohybuje kolem půl hodiny a hráči se pod ruce dostane nejenom Indy, ale i jeho pilot Lando.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 60
Druhý vánoční dárek od tvůrců Indiana Jones and Fountain of Youth je výrazně zajímavější. Dohrání mi trvalo necelých 45 minut a některé hádanky už jsou rozprostřeny přes více obrazovek. Děj se odehrává v Řecku a na začátku hráč neovládá Indyho, ale jeho pilota Landa. Později dostanete pod kontrolu i slavného archeologa. Příběh se celkem dobře rozjíždí a atmosféra je povedená. Styl, včetně grafiky, je přesně takový, jak od adventury s Indianou Jonesem čekáte. Závěr je opět vánoční, ale tentokrát mi to sedlo lépe. Pokud někdo hledá krátkou hru, je Indiana Jones and the Passage of Saints dobrou volbou.
+20