Došel jsem asi do druhého chapteru a tahle hra se ode mě nejspíš komentáře nedočká. Nápad je super, kouzlení je zábavné a funkční, ale pro mě to hodně pohřbívá nezáživný, skoro až amatérský design. Velké prázdné koridory, většinu času ani nevím, kam mám jít a co po mě hra chce. Čekal jsem trochu hráčsky přívětivější zážitek, ale tohle není nic pro mě. Asi stárnu, ale na tohle už nemám trpělivost. Nápad s hlasovým ovládáním ale supr, ale to je asi tak všechno. Chci radši nějaké RPG nebo akční adventuru!
@JohnCZ (16.05.2017 21:52): Všimla jsem si toho docela náhodou, že je to ve slevě a napadlo mě, jestli to není omyl, že je to tak levné :) Jsem na to zvědavá. Hlavně pak napiš komentář..určitě to dohraješ dřív než se k tomu dostanu.
@Laurona (16.05.2017 18:34): Díky za tip! Po trošce boje zaviněné především mou hloupostí jsem to konečně zprovoznil a teda: super nápad! A dokonce to docela pěkně funguje a hra, alespoň v mém případě, na příkazy skvěle reaguje. Jen mě mrzí, že je to trochu přesně ten žánr, co moc nemusím - docela těžká puzzle hra, která nevede vůbec za ruku a dost se ve spletitém designu ztrácím. Jako celek to působí spíš jako nějaký prototyp.