@Jab (07.10.2021 20:51): Nemohu souhlasit. Humankind si to posral hned z úvodu. Vývojáři se i přes počáteční hate snaží hru zlepšit. Né vše je skvělé, ale oproti Civ je to skvělá svěží změna. AI funguje, mechaniky fungují a jsou skvělé, mapy jsou dobré a grafika a design měst je úchvatná.
@Jab (07.10.2021 20:51): Mě tedy nové mechaniky v Humankind přijdou velmi osvěžující a mám z nich pocit, že nad tím dost přemýšleli, jak udělat lepší civku. Ale nehrál jsem, kažodpáně civky mají myslím pravidlo, že každý nový díl musí mít dvě třetiny původních nápadů, nebo co.
Co sleduji ty recenze... Zase mraky mechanik na úkor hratelnosti. Amplitude Studios je tímhle holt už asi profláknuté. Škoda, těšil jsem se na "jinou civilizaci". I když vlastně i u ní musím říci, že jsem pětku dohrál párkrát a už vlastně nemám moc chuť zase znovu začínat. Mechaniky u novějších civilizací fungují (po všech hlavních DLC) většinou dobře. Ale právě jejich množstvím se zase vytrácí ona parádní hratelnost, kterou měly první díly.
5 hodnocení už teď je super. Chce to ale také nějaký pěkný koment. :)
Četl jsem, že launch byl problemový a že některým lidem nešla hra ani spustit.
Zatím jediné hodnocení. I "odborné recenze" jsou trochu rozporuplné. Hrajte a pište komentáře, ať má místní 4X komunita co číst a hrát! :)