Nezačul niekto vo vetre, či bude Homeworld Remastered Collection aj normálna krabicová verzia? Skúšam demátko a je to jasnýkup, až že do fyzickej poličky.
@Mortimer (komentář): je to tak, tahle hra prostě neztrácí na kvalitě a ta grafika se prostě drží zuby nehty a vážně nějak nekazí požitek ze hry :) Hrál jsem to znovu tak před rokem a prostě špica nijak se na tom zub času nepodepsal.
@MCZ (23.04.2013 00:57): Se uvidí, co s tím ještě spáchají, byť bych to raději viděl v prackách někoho, jehož náplní je tvorba průměrných až nadprůměrných FPSek. A s mizerným citem pro outsourcování.

Tak třeba se tentokráte s tím outsourcováním trefí.
@Bodkin (22.04.2013 21:14): Asi mohl být líp, ale i tak jsem rád, že se tahle IP nakonec neztratila (jako třeba jistá špionážní parodie).

Nějaký HD remake jedničky by mohl být opravdu fajn; skoro si troufám tvrdit, že není co zkazit. Tedy samozřejmě, že je - absence pauzy, absence původní hudby (třeba od Yes) atp. - ale snad si na tom dají záležet.
Jen tak? Já si nejvíce vzpomínám na tu nebojovou devátou misi s lodí duchů. Ta se mi fakt moc líbila. Ale poslední mise je jako zakončení taky skvělá.
Vedle VtM: Bloodlines další orig. hra, která mi asi nejde spustit bez cracku. Vážně dobrá ochrana! :-)