Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

HIVESWAP: Act 1

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
14.09.2017 PC
Vývojáři:
What Pumpkin Games
Oficiální stránky:
http://hiveswap.com/
Joey Claire má několik věcí. Monstra na zahradě, monstra v domě, monstra v hale a mladšího bratra, uvězněného v domě na stromě… který je na zahradě s monstry. Jakoby to nestačilo, našla v podkroví portál, který ji přenesl na mimozemskou planetu Alternii. Nyní musí se svým novým mimozemským kamarádem Xefrosem najít cestu domů.

Hiveswap: Act 1 je první část episodické adventury od studia What Pumpkin Games. Na její vývoj dohlíží Cohen Edenfield a Andrew Hussie. Hra je zasazena do vesmíru známého webového komiksu Homestuck, napsaného Hussiem, a funguje jako odrážecí můstek pro nové fanoušky Homestucku. Znát Homestuck proto není potřeba, příběh hry funguje samostatně.

Hussie získal potřebné finance pomocí Kickstarteru, internetové platformy pro crowdfundingové financování projektů, a jeho projekt se zapsal do historie stránky jako „třetí nejvíce financovaná hra“. Původním vývojářským týmem měli být The Odd Gentlemen, ale z toho kvůli komplikacím nakonec sešlo. Hra změnila kabát ze 3D na 2D a vydání bylo odsunuto z roku 2015 až na rok 2017.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.