[neexistující komentář]: Moc pěkný komentář k parádní strategii! Polozapomenutý hidden gem řekl bych. Ty boje byl sakra tuhé a přesila někdy veliká, ale právě v tom bylo kouzlo, že člověk dlouho neměl nic jisté. Navíc některé mapy v pozdějších fázích byly myslím docela rozsáhlé. A ty filmečky mezi scénářema!
[neexistující komentář]: Super komentář na super hru. Já mám sice raději sci-fi BI, ale na History-Line mám také dobré vzpomínky.

Vtipné je, že jde tento týden o třetí okomentovanou hru, kterou jsem plánoval hrát a napsat první komentář :-) Je velká škoda, že mnoho skvělých sérií(Battle Isle, Steel Panthers, 5-Star General...) má tady na DH profil, ale žádné komentáře nebo diskuze.
@StriderCZ (10.05.2019 07:35): The Settlers 1 jsme v hot seatu taky hrávali, ale na HL bych spoluhráče nenašel :-)
Jinak v Amiga verzi je hra údajně těžší než v PC verzi. Někdy to prubnu přes WinUAE, hrál jsem jen tu PC.
[neexistující komentář]: o kvalitě hry vypovídá počet disket na Amigu- sedm. Tuhle hru jsem ale nehrál, když už jsem byl u bratrance ( který ji pařil) tak jsem hrál Ishar dvojku. Že strategií s hot seatem jsme hráli Settlers, které byly lépe uchopitelné.