Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Higurashi no Naku Koro ni Kai

Higurashi Kai, When They Cry 2, When the Cicadas Cry Solutions

30.12.2004
85
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Pod Higurashi no Naku Koro ni Kai jsou shromážděny druhé čtyři epizody pokračující v příběhu Higurashi no Naku Koro ni, také zvané "Answer arcs". Jejich cílem je dát odpovědi na všechny otázky a nejasnosti z prvních čtyř epizod. Např. pátá obsahuje děj druhé z pohledu Shion Sonozaki. V sedmé se hlavní postavou stává Rika Furude, respektive její alter-ego Frederica Bernkastel. Jako jediná si pamatuje události předchozích epizod a snaží se zabránit tragickému konci, který každá z nich obsahuje. Zároveň v ní zjistíme, kdo je Oyashiro-sama, pravdu za festivalem Watanagashi a tajemství vesnice Hinamizawa.

Tři nové epizody pro PS2 vyšly pod názvem Higurashi no Naku Koro ni Matsuri (Festival). Koncem roku 2006 byl vydán fan disc s podtitulem Rei (Gratitudes), který měl tři extra epizody. Nové čtyři epizody obsahuje také Higurashi no Naku Koro ni Kizuna (Bonds) pro Nintendo DS.

Roku 2014 ještě vyšel definitivní závěr k sérii, nazvaný Higurashi no Naku Koro ni Hou.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.