@jvempire (02.05.2019 20:14): Tak to mám zcela stejné. Hodnocení mám v kontextu všeho hraného, takže hry jako Mystery House logicky moc nedostanou vzhledem k 39 letům :)). Dnes to určitě není ani dobrá adventura, ale její historický význam a inovace jsou jasné.
@Drolin (02.05.2019 20:10): Snažím se hrát vše, nové i staré, ale je pravda že ke starším věcem inklinuji více. A některé co jsem v těch dobách nehrál jsou vážně super. Jako hodnotit hru jako Mystery House je těžké, je to technicky primitivní, krátké a z dnešního pohledu neoriginální. Ale hra má své kouzlo a rozhodně mě bavila, klidně bych jí doporučil. A teď co 30-75%? :-) Je to složité, ale nakonec většinou prostě hodnotím míru toho jak jsem se bavil a upřesním to komentářem.
@jvempire (02.05.2019 20:06): Jsi tu již skoro jediný (dříve Artran) kdo hraje textové adventury a jiné zajímavosti z dob minulých, takže doufám, že někdy najdeš čas :). Já to tedy hraji z historického hlediska, ale někdy se najdou opravdu kvalitní tituly i z dnešního pohledu.
@Drolin (02.05.2019 19:57): Ok. Já to hrál před dvěma lety, ale hru jsem přidal až na konci 2018. A samozřejmě už neohodnotil a neokomentoval. Ohodnotím určitě a možná napíšu i komentář. Někde asi vyhrabu poznámky, takže bych to mohl v rychlosti znovu proběhnout a pak sepsat. Uvidíme.
První hra od Sierry, a také (údajně) první grafická adventura. Na svoji dobu to není špatné, aneb kratší textovka s haldou repetivních úkonů (no haldou, rozsah je malý) a několika více méně většími komplikacemi. Mám rád adventury v jednom sídle (od Moonmist po Scratches), takže jsem se docela bavil.