Heroes Rise: HeroFall

10.07.2014
11.07.2014
19.07.2014

Příběhová kola poslední části Heroes Rise: HeroFall se roztočila na plné obrátky. Prohnilé pilíře města Millennia City jsou nahlodány a pomalu se bortí. S píchnutím do vosího hnízda bohatých a mocných ubývá spojenců. Nepřátelé se hromadí ze všech stran. Z těch mála přátel nám pomocnou ruku nečekaně nabízí i Prodigy, bývalá úhlavní nemesis, jež zoufale potřebuje naši pomoc. Od světové Elity hrdinů nás dělí ještě jedna etapa...

Z (ne)oblíbeného superhrdiny/padoucha (hráče) se stává nenáviděná škodná, které societa svorně začíná jít po krku. Máme-li očistit systém od podvratných a nespolehlivých živlů, je nutné se rychle učit a přizpůsobit, protože chceme-li vůbec přežít, musíme být stejně nelítostní jako naši pronásledovatelé za dokonalými maskami, kteří postupují bezohledně vpřed a neštítí se jakýchkoli intrik a prostředků.

Vyvázneme se zdravou kůží? Podaří se svrhnout krutovládu prezidenta Victona bez krveprolití? Román Zacharyho Sergia o cca 118 000 slovech se nám pokusí dát odpovědi.