@rikuhahl (30.01.2023 20:48): Imo špatný krok. Měli se soustředit na Switch spíš, ráj pro indie vývojáře. Vlastně se divím, že nenaportovali celou sérií už dávno. Na Switchi se prodá všechno... Ale tak třeba se pletu a bude se jim na mobilech dařit. Snad.
Koukám, že kluci vývojáři v srpnu psali na Steamu v diskuzi tohle:
"We are still here and working, but there wont't be a new game anytime soon. We are finishing a new engine with suppport for mobile platforms (but also with improvements on PC and Mac). We must follow the players as they are moving from PC to mobile constantly. PC is no longer a viable platform for small casual games. We can't delay this step any longer event if it means a pause regarding new games."

Takže se sérií je asi už ámen. No, snad se jim bude dařit, ale už to možná nebudeme úplně cílovka. Trochu mě to zamrzelo :(
@jvempire (komentář): to by mě zajímalo, na čem se dá ve hře přivydělat. V tomto díle jsem na žádnou díru na trhu nepřišel (levně nakoupit a o něco dráž prodat). Napsal bys mi do spoileru, u čeho se ti to povedlo?
@Zx Atari 500 (21.11.2021 01:06): To víš, jsem schopnej odpouštět a pořád je to fajn hra ;)

EA Sports ze mě právě radost nemaj, protože jsem nikdy jejich hru nekoupil. Dřív jsem NHLka pirátil a proto je asi už na PC nedělaj a nedošlo jim, že dneska už bych to byl ochotnej koupit :)
Mno uz to mam v knihovne, jak bude cas vlitnu na to :) Prst nachystan na 15 procentech :o) Uz jen to, ze budu hrat za princeznu me s.re :D

Ha tady uz 75% a 80%.. tak to se jiste bude konat nejaky poradny upgrade v hratelnosti, grafice a nevim v cem jeste!