HELLION

21.10.2019

HELLION je vesmírný simulátor s autentickým důrazem na fyziku pro více hráčů, je obohacen o RPG prvky a hru o přežití. Ve hře bojujete s ostatními hráči o základní suroviny jako je kyslík, palivo nebo materiály na výrobu nových věcí, můžete těžit asteroidy nebo prozkoumávat opuštěné stanice. Při tom všem je třeba dávat pozor na ostatní hráče, kteří vás můžou okrást nebo dokonce zabít.

Hellion je hvězdná soustava stovky světelných let daleko od Země, nehledě na vzdálenost je ve 23 století vyslána do Hellionu první mezihvězdná výprava za cílem kolonizovat novou soustavu. Zhostíte se role jednoho z kolonistů, který se probudí po mnoha letech než bylo původně plánováno z hibernace ve své kóji na oběžné dráze plynného obra.

Kdyby to někdo přece jen zkoušel, tak základní loď Steropes umí tahat moduly. Ale musí se vylepšit warp pohon (přidat součástku "detonator") a při nastavování skoku přepnout E na 1. O tomhle přepnutí jsem neměl tušení a stálo mě určitě nemálo hodin hraní.