Heavyweight Thunder

01.03.2005

Heavyweight Thunder je hra z prostředí boxu a navíc je říznutá i jakýmsi manažerem. Ten spočívá v tom, že váš boxer potřebuje "frajeřit" a proto si musí kupovat luxusní domy, šperky a další věci. Můžete také najmout trenéra, který bude vašeho svěřence trénovat.

Boxerů je celkem 10. Vy si můžete udělat svého, ale možnosti nastavení jsou celkem chudé. Boxovat můžete v několika arénách, jako casino, pláž, sportovní hala a několika módech, z nichž primární je samozřejmě kariéra.

Velký mínusem hry je absence multiplayeru, protože rozdat si to s živým soupeřem by bylo samozřejmě lákavé. Hra má také dost složité ovládání.

Tu, tu tu ru, tu tu ru and Eye of the tiger...

Ano, jistě jste poznali skladbu z filmu Rocky:-) Rocky byl frajer, o tom žádná a jistě každý po shlédnutí filmu aspoň na chvíli zapřemýšlel jaké to je býti boxerem (a ty prachy co měl Rocky!(v dalších dílech:P)). Tahle hra by to měla zčásti splnit, tak proč jsem si při jejím hraní připadal tak divně? Snad proto, že samotný box za moc nestojí. Je sice super, že si můžem nakupovat spoustu hovadin a měnit si trenky, ale k čemu to, když hlavní náplň hry, box, pokulhává. Souboje jsou divné, ovládání ještě divnější, prostě nuda. Komu tohle vysvětlení nestačí, tak vězte, že prostě nevím jak jinak to vyjádřit, u soubojů jsem si prostě divně připadal a nebavilo mne to. To se raději podívám na toho Rockyho.