Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Head Over Heels

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > akční adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1987 At8bitSpectrumC64AmstCPCAmstPCWMSX
1989 AtSTAmiga
11.05.2012 iOS
15.04.2019 Jaguar
Vývojáři:
Ocean Software
Jde o izometrickou akční adventuru, ve které hráč ovládá dvě hlavní postavy. Těmi jsou Head a Heels. Oba jsou špiony a pocházejí z planety zvané Freedom. Jsou vysláni, aby osvobodili zotročené planety Penitentiary, Safari, Book World a Egyptus a zastavili Emperora v jeho tyranii. Bohužel jsou chyceni a zajati ve vězení hradu Blacktooth a jejich úkolem je z něho uprchnout, dostat se na orbitální základnu Moonbase a z ní se dostat pomocí teleportu na zotročené planety. Tam je třeba najít a získat ukradené koruny, aby dosáhli svého cíle, osvobodili planety a vrátili se na Freedom jako hrdinové.

Zatímco Head umí vyskočit až dvakrát výše než Heels a může střílet po svých nepřátelích ohnivé koblihy, které je omračují, tak Heels je naopak dvakrát rychlejší než Head, umí vyjít schody, které Head vyjít nedokáže, a také dokáže nosit a přenášet předměty ve svém batohu. Hráč tak musí schopnosti obou postav kombinovat, aby vyřešil některé hádanky a překážky a dostal se ve hře dál.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.