@Phoenix (02.10.2013 23:13): Jistě, Final Doom, ačkoliv není přímo od id Softu, využíval jeho know-how, a určitě si Carmack a spol. dali práci s dohledem nad autory. Harmony je čistě amatérským one-man projektem a moje hodnocení by bylo asi trochu nižší, pokud by za hrou stál větší team.

@leebigh (02.10.2013 22:50): Pěkná recenze, palec nahoru.

Ačkoli jde vidět, že autor si dal se hrou velkou práci, tak výsledek mě osobně zase tolik nenadchl. Grafika IMHO balancuje mezi stylovou kresbou a amatérismem, obtížnost příliš vyvážená opravdu není, zbraně mě také tolik neoslovily a závěrečný boss si vyloženě říká o neustálý save/load, protože se u něj nedá nic zvláštního vymyslet. Když to porovnám s nedávno dohraným Final Doom, tak ten je z hlediska hratelnosti úplně jiná liga.
@PavelU (07.01.2010 15:34): Já jsem hrál jen třetí a čtvrté kolo každé okolo 45 minut (na mapě měřený čas v zdoom) na střední obtížnost.

Vím, přes tři roky mezi dotazem a reakcí, ale třeba to někomu pomůže ;-)

EDIT: Vyvážená obtížnost je velmi slabá stránka Harmony. Ze začátku je nábojů celkem málo, zbraně nejsou obecně kdovíjak účinné a narvat do jednoho levelu 19 nepřátel, kteří fungují jako takový maličko silnější cyberdémon ...