Ten mechanismus karet je zajímavý, ale už po první odehrané hodině, kdy jsem poněkolikáté narazil na úplně stejný encounter mě to přestalo bavit. Jako dát tomuhle nějakých 14 hodin (průměrný čas dohrání), to fakt ne. Tohle je zrovna jedna z her, kde bych ocenil kdyby se to dalo dohrát třeba za 5-6 hodin. Takhle od toho dávám ruce pryč, protože mám málo času a jsou lepší hry.
DOcela mě ta hra láká.. Vypadá, jak další z mlejnku, ale to asi jen vypadá :P
Tak dealer už taky lehnul :D Závěrečný fight byl zájímavý, ale nic extra náročného. To spíš dostat se k bossovi nebyla zrovna sranda. Pomohl mi k tomu dost jedna velmi zájímavá karta/encounter ;))
@Maximus (02.03.2015 09:33): Tak všichni bossové poraženi, ted už čeká jen dealer karet ! Momentálně hraji spíš endless mode, dealer počká. Jinak jak říkáš toto combo je opravdu zdrcující, myslím že se potkává při questu pro blacksmitha v jeskyni. Zatím jsem ho ovšem neudělal, too hard.
Tak už som v kampani za polovicou, ale teda už riadne prituhlo. Najviac neznášam za protivníkov potkanov a hlavne keď je ich tam 20 aj so svojím pánom, to už je totálny vopruz.
Dobré je to. Riadne chytľavá hra, súboj v kartách má svoje napätie a súboje s postavou a zbraňami sú zvládnuté prekvapivo dobre. Hra má naviac aj príjemný vizuál.